Опозиція: наймасштабніші фальсифікації виборів ще попереду

У "Батьківщині" вважають, що після закриття виборчих дільниць члени виборчкомів спробують вкинути в урни додаткові бюлетені.

Олександр Турчинов
Прес-служба БЮТ
Олександр Турчинов
Партія "Батьківщина" прогнозує, що найбільша кількість фальсифікацій на місцевих виборах буде проходити на етапі підрахунку голосів. Про це повідомив перший заступник голови партії Олександр Турчинов.

"На підставі тієї інформації, яку ми отримуємо із всіх районів, із всіх областей, ми прогнозуємо, що наймасштабніші фальсифікації будуть традиційно запущені на етапі підрахунку результатів виборів, на етапі підрахунку голосів і підписання протоколів", - сказав він.

Турчинов вважає, що після закриття виборчих дільниць члени виборчкомів спробують вкинути в урни додаткові бюлетені. "О 22:00, коли вже пильність у вечірні години буде мінімальною, буде максимальна кількість вкидань бюлетенів в урни", - сказав він.

За даними опозиційної партії, у деяких районах Донецької області й Криму виборчі комісії вже склали протоколи про результати голосування, незважаючи на те, що воно ще не закінчилося.

"Так, у містечку Шкільне (Донецької області), незважаючи на те, що вибори далеко ще не закінчені, протоколи вже підписані, і в них уже передбачені результати. На жаль, аналогічні ситуації й на інших дільницях", - додав Турчинов.

Зі слів політика, на виборчі дільниці в Донецькій області заходять молоді люди міцної статури, які називають себе дружинниками й контролюють хід голосування.

"Замість міліції заходять потужного вигляду хлопці, як вони кажуть, стежити за порядком. Коли спостерігач просить їх представитися, вони говорять, що вони - дружинники. От ці дружинники спостерігають, щоб проходило (правильно) голосування, і за тим, де потрібно ставити "галочки", - сказав він.

Турчинов також здивувався, що, незважаючи на низьку явку виборців, у більшості областей на дільницях спостерігаються більші черги.

На думку представника опозиційної політсили, причиною цих черг є нездатність влади нормально організувати виборчий процес, а також її бажання сфальсифікувати результати голосування за рахунок показників низької явки.

Все про місцеві вибори читайте тут

Читайте також:

Після виборів долар подорожчає до 9 грн

У Харкові спостерігач від ПР показав виборцям дулю

Регіонали прогнозують політичні протистояння

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: