Опозиція не піде на виступ Януковича, бо до нього не докинути яйцем

Опозиціонери переконані, що щорічне звернення президента до ВР має відбуватися у сесійній залі парламенту, а не в палаці "Україна".

Депутати Верховної ради від "Народної самооборони" не підуть у четвер до палацу "Україна" слухати щорічне звернення президента Віктора Януковича до парламенту. Опозиціонери переконані, що такі заходи мають відбуватися у сесійній залі парламенту, і вважають, що палац "Україна" вибрано з міркувань безпеки – щоб до президента "не докинули яйцем".

"Президент за практикою, яка склалась в нашій державі, має оголошувати щорічне послання до українського народу в стінах українського парламенту - вищого представницького органу нашої країни, що обирається всенародно. А робити зібрання в палаці "Україна", який призначений для розважальних заходів, і зганяти туди так званий "актив", то це є трошки з іншої "опери". Це собі, якщо не помиляюсь, один раз дозволяв Леонід Кучма, і навіть він відмовився від такої практики, а Янукович - відроджує. Це калька з колишніх помпезних з’їздів ЦК КПРС, або теперішніх помпезних зібрань, які в свій час проводив Путін, а тепер проводить президент Росії Мєдвєдєв. Це просто бліденька копія російської політичної практики", - заявив нардеп від НС Тарас Стецьків, якого цитує прес-служба "Народної самооборони".

Народний депутат від НС Юрій Гримчак теж вважає, що Янукович для виголошення звернення мав прийти до парламенту: "Треба приходити у Верховну раду і не боятися, що тебе опозиція вдарить страусиним яйцем. А якщо чесно, то при всій повазі до нинішнього президента, оратор з нього ніякий, і те, що він там буде оголошувати, краще потім прочитати і спокійно розібратись - деякі речі, особливо програми, краще читати, а не слухати. А брати участь у такому PR-заході, коли приходить декілька тисяч людей, я не бачу сенсу. До того ж не у виконанні такого видатного оратора, як нині діючий президент".

В свою чергу, "самооборонець" Олег Новіков припустив, що палац "Україна", мабуть, був вибраний тому, що в ньому є більше можливостей уберегти Януковича від неприємних інцидентів: "Якщо, наприклад, найбільш лояльні фракції, уряд і прибічників посадити ближче до президента, а опозиційні фракції - на балкон, з якого яйцем не докинути. Може саме тому виникла ідея зібрати всіх в "Україні", а не в Раді? Тому що якраз в парламенті вся опозиція сидить прямо перед трибуною, з якої повинен виступати президент".

Нагадаємо, народні депутати від фракцій БЮТ і депутатської групи "За Україну!" також відмовились бути присутніми на зверненні президента Віктора Януковича до народу.

Як відомо, у четвер президент Віктор Янукович оголосить щорічне послання в палаці "Україна".

Очікується, що Янукович оприлюднить концепцію реформування України. Глава держави повідомляв, що завданням цих реформ є підвищення якості життя громадян і якості соціальних послуг, для чого, на його думку, потрібно забезпечити стабілізацію держфінансів і стабільне зростання економіки.

Читайте також:

Янукович запропонував Раді гарантувати російській мові розвиток і захист

Янукович нагородив дітей-героїв і зіграв у футбол

Янукович не збирається змінювати Конституцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: