Опозиція не планує об'єднуватись в одну партію

БЮТ не хоче об'єднуватись з іншими опозиційними партіями, але виступає за єдиний список кандидатів на виборах у мажоритарних округах.

Віце-спікер парламенту, один з лідерів БЮТ Микола Томенко виступає проти об'єднання опозиції в одну партію.

"Я тут Яценюка підтримую і вважаю, що нереально і неправильно формувати єдиний список у Верховну Раду", - сказав Томенко.

При цьому він підкреслив, що БЮТБ виступає за збереження чинного виборчого законодавства.

"Але якщо вийде змішана система... у мажоритарних округах треба сформувати єдиний список, підібрати туди 225 кандидатів харизматичних, підготовлених, популярних, необов'язково від нашої партії, можливо, громадських активістів", - сказав Томенко.

На думку віце-спікера, люди повинні знати, що від опозиції є єдиний список в округах, хай і від різних за ідеологією 2-3 колон, але від опозиції.

Нагадаємо, 17 серпня лідер партії "Фронт змін" Арсеній Яценюк заявив, що вважає недоцільним об'єднання опозиції в одну партію, оскільки, на його думку, окремо опозиційні партії зможуть отримати більшу кількість мандатів в парламенті.

Як повідомлялось, 8 серпня 9 партій - Європейська партія, Партія захисників вітчизни, партія "Народна Самооборона", "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", "Реформи і порядок", "Громадянська позиція", "Наша Україна", "Народний рух України" і "Фронт змин" - створили "Комітет опору диктатурі в Україні". Пізніше до цих партій приєдналися ВО "Свобода" і Українська соціал-демократична партія.

Читайте також:

Опозиція готує на День незалежності масові акції "проти диктатури"

Шкіль: партії Тимошенко і Яценюка висунуть єдиного кандидата на виборах

Яценюк закликає опозицію відмовитись від виборів 2012 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: