Опозиція оскаржить прийняття Податкового кодексу в КСУ

В опозиції заявили, що група "ЗА Україну!"фракції НУ-НС підготує звернення до КСУ та оскаржить прийняття Податкового кодексу.

Народний депутат від фракції НУ-НС Ксенія Ляпіна після завершення вечірнього засідання ВР заявила, що група "За Україну!" фракції НУ-НС підготує звернення до Конституційного суду України з метою оскарження прийняття Податкового кодексу.

"Ми підготуємо конституційне подання щодо оскарження цього голосування, тому що є всі як процедурні підстави, так і підстави по суті... Оскільки одним голосуванням внесено зміни в інші кодекси, зокрема в Господарський, а це вже було роз'яснено і заборонено КСУ", - сказала Ляпіна.

Верховна рада ухвалила у другому читанні і в цілому Податковий кодекс України.

За це рішення проголосували 269 із 348 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

При цьому голова Верховної ради Володимир Литвин зазначив, що "в процесі оформлення цього закону" його буде розділено на 2 – Податковий кодекс і на закон, який стосується внесення змін до інших законів України у зв'язку з прийняттям Податкового кодексу.

Литвин також наголосив, що напрацьовані уточнення до Податкового кодексу, які становлять 32 сторінки. Він наголосив, що комітет ВР з питань митної та податкової політики разом з урядом має їх опрацювати і "ми оформимо їх як зміни до закону", тобто до Податкового кодексу України перед тим як Податковий кодекс буде підписаний головою ВР та направлений на підпис президенту України.

Як повідомлялося, раніше Верховна рада не врахувала вимоги малого бізнесу й опозиції щодо спрощеної системи оподаткування.

Читайте також:

Україна отримала скандальний податковий кодекс

Протестуючі підприємці погрожують взяти в облогу Януковича

Рада не врахувала вимоги підприємців щодо податків

Депутати обклали нерухомість податком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: