Опозиція передрекла Януковичу долю Мубарака

В тіньовому Кабміні наголошують, що влада використовує принцип ручного управління економікою, що призводить врешті-решт до економічного краху і соціальних вибухів.

Ручне управління економікою, характерне для уряду Віктора Януковича, ідентичне економічним режимам в арабських країнах, тому і наслідки будуть такими самими. Про це на засіданні тіньового Кабміну заявив опозиційний міністр економіки Олександр Бондар.

Бондар підкреслив, що рік президентства Януковича характеризується "повним бездарним ручним управлінням економікою". За його словами, така система існує у багатьох країнах Африки, а також в арабських країнах, і характеризується централізацією влади, підбором кадрів за принципом відданості, а не професіоналізму, зубожінням населення і надмірним збагаченням верхівки влади, пише ЛІГА.net.

"Критикувати владу за окремі недоліки не має сенсу, тому що вона повністю побудована на азіатському принципі ручного управління економікою, що призводить врешті-решт до економічного краху і соціальних вибухів, які ми зараз спостерігаємо у багатьох країнах арабського світу", - сказав він.

Нагадаємо, в країнах арабського світу зараз вирують революції. Усе розпочалося з Тунісу та Єгипту, де у відставку в результаті перевороту були відправлені лідери держав Зін аль-Абідін Бен Алі та Хосні Мубарак. Після цього революція почалася в Лівії, де вже загинули щонайменше 640 людей.

Читайте також:

Янукович замовив літак для свого онука

Українці поставили Януковичу ту ж оцінку за перший рік, що й Ющенку

Литвин попросив місцеву владу не критикувати Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: