Опозиція пише "Чорну книгу" діянь режиму Януковича

Члени Комітету захисту України запланували проект "Чорна книга" діянь режиму Януковича" і вже показали перший том (щоправда, там заповнені лише перші сторінки).

Члени Комітету захисту України презентували проект "Чорна книга" діянь режиму Януковича".

Як розповів на прес-конференції з нагоди презентації член комітету Михайло Ратушний, планується, що ця книга міститиме усі дії нової влади і президента Віктора Януковича, які будуть спрямовані на деукраїнізацію.

Члени комітету продемонстрували журналістам том чорного кольору під назвою "В.Ф.Янукович: 100 днів ганьби і зрад", перші сторінки якого вже заповнені.

Як розповів Ратушний, до книги занесені усі факти антиукраїнських дій нової влади, деякі з них він зачитав, починаючи від дня інавгурації Януковича.

Він висловив переконання, що це видання не стане багатотомним, оскільки "нова влада складе свої повноваження значно раніше, ніж сподіваються на Банковій".

У той же час, як уже повідомлялося, Олег Тягнибок переконаний у необхідності внутрішньої люстрації серед опозиційних сил і "піднятті нації" на нову революцію. Він заявив, що підтримає кожного, хто виступить проти Януковича.

Читайте також:

Тягнибок знову закликав до революції

Понад 55% українців вважають політику Януковича проросійською

Тимошенко втратила друге місце в рейтингу популярності політиків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: