Опозиція порівняла Партію регіонів з КПРС

БЮТ сподівається, що проведення у школах уроків, присвячених програмі президента Віктора Януковича, виробить у молоді "імунітет" до Партії регіонів.

Проведення у кримських школах уроків, присвячених програмі президента Віктора Януковича "Україна для людей", опозиція вважає "повторенням дурниць КПРС від Партії регіонів".

Так прокоментували в БЮТ ініціативу кримського уряду про проведення 1 вересня в школах автономії уроків, присвячених програмі президента.

"Ми пам'ятаємо, як наприкінці 70-х років проходили уроки з вивчення праць Брежнєва "Мала земля", "Цілина", "Відродження". І нічого окрім кепкування над автором цих творів у населення, а особливо у молодого покоління, це не викликало, - зазначив із цього приводу депутат Верховної ради АРК від БЮТ Юрій Могаричов. - Тому, я особисто не проти цього, тому що в нинішнього молодого покоління виробиться стійкий імунітет і роздратування до Партії регіонів, і відповідно, не буде підтримки з боку молоді".

Таке нововведення регіоналів кримські бютівці пов'язують з повторенням дурниць КПРС. "Повторюючи дурниці КПРС, від Партії регіонів, напевно, в найближчому майбутньому слід чекати появу в курсі літературної програми в школі вірша "Коли був Вітя маленький з кучерявою головою". А у вузах обов'язковий предмет "Короткий курс історії Партії регіонів", - зазначив Могаричов.

Читайте також:

Навчальний рік в Криму розпочнуть з передвиборчої програми Януковича

Реформи для Януковича розробляли західні спеціалісти

Чиновникам нагадали, що в Україні лише один центр влади - Янукович

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: