Опозиція в центрі Києва вимагала вигнати російський флот із Криму

Опозиція зібрала людей на акцію протесту в центрі Києва і вимагала денонсування "Харківських угод", а заодно - і відставки влади.

14 українських партій провели акцію протесту проти "Харківських угод" з вимогою їх денонсування. Акція пройшла у Києві в парку ім. Шевченка. Учасники вимагали вигнати ЧФ РФ з Криму.

В акції взяли участь більше тисячі людей, серед яких активісти партій "Свобода", "Фронт Змін", "Батьківщина", "За Україну!", "Українська платформа", "Громадянська позиція" та ін.

Учасники мітингу вимагали від президента Віктора Януковича забезпечити неухильне виконання положень Конституції, в якій чітко зафіксовано, що на території України не допускається розміщення іноземних військових баз.

Як заявив у виступі перед учасниками акції бютівець Олександр Турчинов, торішнє "підписання "Харківських угод" є чорною датою в історії України".

"Єдиним виходом є повна денонсація цих угод. Але це неможливо без усунення цієї влади", - заявив він.

У свою чергу лідер УРП "Собор"Анатолій Матвієнко зазначив, що "Росія буде чіплятися не тільки за харківські угоди, вона буде чіплятися і за московські газові угоди, тому що це буде боргом України".

Організатори акції також попросили активістів стати в чітку лінію, щоб було видно символіку кожної партії і залишити посередині вільне місце для проходу.

Нагадаємо, рік тому в Харкові президент Віктор Янукович і президент Росії Дмитро Мєдвєдєв підписали угоду про продовження перебування ЧФ РФ в Криму до 2042 року. Натомість Україна повинна була отримати знижку на газ. За рік ціна на газ для України так і не зменшилася.

Читайте також:

Російський адмірал: Росія ніколи не віддасть Севастополь

На Януковича подали до суду за "Харківські угоди"

Янукович заявив, що без "харківських угод" країну б втратили

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: