Опозиція відмовилась ходити на засідання Ради

БЮТ і НУ-НС на знак протесту проти побиття опозиціонерів відмовились ходити на засідання Ради: "Як діяли проти парламенту, так само ця бульдозерна влада діятиме проти суспільства".

Парламентські фракції "БЮТ-Батьківщина" і НУ-НС відмовились брати участь у подальших засіданнях Верховної ради доти, поки влада не дасть належної оцінки подіям у залі засідань 16 грудня. Про це повідомив депутат від НУ-НС Анатолій Гриценко.

"Опозиція не повернеться до зали ні сьогодні, ні надалі доти, доки не буде дано належну оцінку тому, що відбулося. Тому що так, як учора (16 грудня) діяли проти парламенту, проти парламентаризму, точно так само ця бульдозерна влада діятиме проти всього суспільства. Це потрібно припиняти", - сказав він.

Як відомо, ввечері 16 грудня представники Партії регіонів захопили президію парламенту, яку блокували депутати з фракції "БЮТ-Батьківщина". У Раді вимкнули світло, а потім депутати почали бити один одного стільцями. У ході бійки постраждали п'ятеро депутатів від "БЮТ-Батьківщина". Їх госпіталізувала швидка допомога. Двоє з депутатів знаходяться у важкому стані.

17 грудня під час ранкового засідання ВР на знак протесту проти дій Партії регіонів, "Наша Україна" й БЮТ покинули зал засідань. Лідер фракції "БЮТ-Батьківщина" Іван Кириленко заявив, що в Україні "вбиті залишки демократії". На робочих місцях сектора фракції БЮТ депутати запалили свічки.

Читайте також:

Янукович засудив депутатський дебош у Раді

За бійку в Раді взялася прокуратура

Госпіталізовано шосту жертву депутатського побоїща

ВідеоОпозиція відмовилась ходити на засідання Ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: