Опозиція відмовилась від переговорів з Януковичем

Перш ніж проводити круглі столи з опозицією владі потрібно припинити політичні репресії, заявили в опозиційному уряді.

БЮТ вважає нещирими заяви президента Віктора Януковича щодо діалогу з опозицією. Про це заявив депутат від БЮТ, глава опозиційного уряду Сергій Соболєв, коментуючи наміри Януковича зустрітися з представниками всіх політичних сил.

"Перш ніж проводити круглі столи з опозицією владі потрібно припинити політичні репресії, відмовитись від порушень прав опозиції, у тому числі в парламенті. І тільки тоді, на нашу думку, можливі подібні круглі столи", - цитує його слова прес-служба БЮТ.

Крім того, на думку Соболєва, Януковичу "не пасує тога захисника Конституції, в яку він вирядився, пояснюючи свою позицію щодо місцевих виборів".

Він додав, що саме Янукович несе персональну відповідальність "за антиконституційне скасування місцевих виборів, які мали відбутися в травні".

"Замість того, щоб виконувати Конституцію, нам пропонують змінювати виборчий закон, і не відомо, в якому режимі проводити вибори. Це є прямим порушенням Конституції", - заявив Соболєв.

На його думку, за його"піклуванням" Януковича про вибори стоїть не прагнення повернутися в конституційне поле, "а бажання організувати вибори в найбільш слушний для Партії регіонів момент, сформувати найзручніші для ПР правила їхнього проведення та підігнати дату голосування під завершення формування власної адміністративної вертикалі, здатної перетворити ці вибори на фарс".

"Я вважаю, що треба зараз робити публічні зустрічі. Швидше за все, наступного тижня проведемо таку публічну зустріч з усіма політичними силами", - додав він.

Як відомо, президент Віктор Янукович оголосив про намір цього тижня зустрітися з представниками всіх політичних сил, зокрема опозиційних. Янукович також зазначив, що він "абсолютно відкритий" для роботи з усіма політичними силами.

Читайте також:

Опозиція заплатить за розгром Верховної ради

Азаров вимагає в опозиції публічно покаятись за дебош у Раді

Регіонали прогнозують своїм союзникам сумне майбутнє

ВідеоОпозиція відмовилась від переговорів з Януковичем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: