Опозиція вимагатиме звіту щодо можливих угод між Януковичем та Мєдвєдєвим

Опозиція має намір вимагати від влади Януковича-Азарова інформацію про угоди, які можуть підписати президенти України та Росії.

У вівторок представники демократичних сил вимагатимуть під Верховною радою від влади Януковича-Азарова інформації про угоди, які планують підписати 17 травня президенти Україні і Росії.

Про це заявила лідер БЮТ Юлія Тимошенко на установчих зборах Народного комітету захисту України, які відбулися в понеділок у Києві, повідомляє прес-служба БЮТ.

"Треба об'єднатися всім 11 травня і вимагати заслухати Азарова і ключових міністрів про те, що вони готуються підписувати 17 травня. Ми як суспільство маємо це знати", - заявила Тимошенко.

Вона зазначила, що за наслідками цих вимог демократичні сили мають "обговорити і підтримати проведення ще однієї акції".

Лідер БЮТ також зазначила, що якщо Азаров не буде звітувати або виявиться, що чинна влада готується ще "здавати" національні інтереси, то демократичні сили мають підготувати ще одну масштабну акцію протесту.

"Якщо звіт буде відсутній або він буде очевидним, що ми будемо ще втрачати величезну кількість наших можливостей, то я пропоную звертатися прямо від Комітету порятунку до суспільства, що готується на 17 травня, звернутися до людей, щоб вони прийшли 11 травня до парламенту і сказали своє вагоме слово", - цитує Тимошенко її сайт.

Водночас, на думку лідера БЮТ, також необхідно обговорити та запропонувати спільні дії опозиційних сил в день візиту Дмитра Медведєва до України.

"На 17 травня треба готувати потужне зібрання всіх патріотів України, і в цей день, коли готується чергова здача України, треба показати, що Україна є, що вона не в розбраті за круглими столами, що вона не у взаємних звинуваченнях і приниженнях, а що є єдність України, здатність захистити Україну", - заявила Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко звинуватила Януковича у намірі "здати" Росії українську енергетику

Опозиційні сили створили Комітет захисту України

Тимошенко закликала українців до мітингу проти Януковича

Ющенко і Яценюк проігнорували Комітет захисту України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: