Опозиція вимагає притягнути до відповідальності двох "регіоналів"

У БЮТ попросили роз'яснити, чому з депутатів-нунсівців, які приймали участь у бійці в Раді, хочуть зняти депутатську недоторканість, та вимагають відповідальності двох депутатів ПР.

Опозиція буде вимагати притягнення до відповідальності народних депутатів від Партії регіонів Василя Стельмашенка та Андрія Пінчука.

Про це заявив народний депутат від БЮТ Андрій Шкіль.

"Наша позиція буде послідовна щодо притягнення до відповідальності тих людей, які вчинили інші злочини в той же день, і на наступний. Я впевнений, що позиція опозиції буде консолідованою та чіткою. Якою буде позиція Верховної ради - невідомо", - зазначив з цього приводу Шкіль.

Також Шкіль заявив, що хотів би ознайомитися з думкою регламентного комітету з приводу подань на зняття депутатської недоторканності з народних депутатів від НУ-НС Андрія Парубія та Юрія Гримчака.

"Я хочу бачити матеріали - в чому саме звинувачують наших колег-депутатів. Там складно було що-небудь побачити (у сесійній залі ВР - ред.). Я хочу знати, в чому проблема, я кілька моментів бачив, і це багато разів демонструвалося по телебаченню, як били Донія (народний депутат від НУНС Олесь Доній - ред.), чому в цій ситуації працює питання подвійних стандартів ", - підкреслив народний депутат.

Крім того, Шкіль підкреслив, що дії парламентської опозиції з даного питання повинні бути консолідованими.

Нагадаємо, раніше лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко заявив, що продивляючись хроніку бійки у Верховній раді, він побачив осіб, знайомих по кримінальним зведеннями. Зокрема, за його словами, депутат від Партії регіонів Стельмашенко, який бив Донія головою об ложу уряду.

Як повідомлялося, 27 квітня у ВР під час розгляду питання про ратифікацію угоди щодо продовження терміну перебування ЧФ РФ на території України у сесійній залі парламенту сталися зіткнення між депутатами, а також було застосовано димові шашки, у президію, де перебував спікер Володимир Литвин, кидали яйця.

Прокуратура Києва порушила кримінальну справу за фактом хуліганства, вчиненого групою окремих народних депутатів України.

В п'ятницю прокуратура повідомила, що порушено кримінальну справу стосовно народних депутатів Юрія Гримчака та Андрія Парубія.

Читайте також:

Прокурор Києва пообіцяв покарати всіх депутатів-порушників за бійку в Раді

Проти двох опозиційних депутатів порушено кримінальні справи

Рада зі скандалом затвердила свій бюджет

НУ-НС оголосила про перехід в опозицію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: