Опозиція вимагає прочитати Януковичу посилений курс географії

Опозиція закликала прочитати курс географії главі держави, який напередодні припустився чергового географічного конфузу.

Уже з початку цього навчального року влада має ввести посилений курс вивчення географії у всіх школах України, а також у вищих владних інституціях, щоб перші особи держави не плутали назви країн. З такою вимогою виступив опозиційний уряд.

"Оскільки в країні спостерігається тенденція, що найвищі посади посідають випадкові люди, владі треба серйозніше поставитися до питань базової освіти", - цитує заяву опозиції прес-служба БЮТ.

"Візит президента Віктора Януковича до Німеччини довів, що зараз найбільш актуальна проблема в українській освітній системі – це саме географія. Тому ми вимагаємо від влади негайного звернення до фахівців, які мають розробити новий курс географії. Звертаємо увагу, що окремі уроки мають бути присвячені темам: "Порівняльна характеристика Італії та Ірландії", "Місце Ізраїлю в Європі", "Історико-географічний екскурс у становлення балканських країн: Косово і Чорногорія", - зазначено в заяві.

Крім того, пропонується подібний курс запровадити не лише в школах, а й у вищих владних інституціях – насамперед в адміністрації президента.

Опозиційний уряд також наполягає на належному технічному забезпеченні навчального процесу: "Якщо навіть "лідеру нації" президенту Януковичу не вистачає подарованого Колесніковим IPad’а, щоб вивчити назви країн – що говорити про маленьких школярів?".

Опозиційний уряд звертає увагу Януковича, що "поки він бавиться з дорогими подарунками від підлеглих, учням не вистачає елементарних підручників, а міністр освіти не соромиться спокійно повідомляти, що школи будуть забезпечені книгами лише в листопаді".

Як відомо, раніше президент Віктор Янукович припустився численних географічних конфузів, зокрема під час зустрічей із лідерами інших держав.

Так, перебуваючи 30 серпня в Німеччині український президент переплутав Італію з Ірландією, сказавши, що колишній президент Єврокомісії Романо Проді походить з Ірландії, тоді як Проді - італійський політик.

Читайте також:

Черговий конфуз: Янукович переплутав Ірландію з Італією

Янукович зробив географічний конфуз

Янукович осоромився в Брюсселі: сплутав усю географію (аудіо)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: