Опозиція вимагає відставки Могильова й Лавриновича через купівлю авто за мільйон

Опозиція закликала покарати міністрів, які голосували за прийняття рішення про заборону придбання дорогих іномарок, і самі ж порушили цю заборону.

Уряд має вжити рішучих кроків щодо міністрів, які дозволили придбати для своїх відомств машини вартістю понад мільйон гривень, незважаючи на проголошений прем’єр-міністром Миколою Азаровим курс на економію бюджетних коштів.

Про це заявив міністр внутрішніх справ опозиційного уряду, депутат від НУ-НС Геннадій Москаль.

"Я вважаю, що прем’єр-міністру України пану Азарову сьогодні потрібно міністра МВС Анатолія Могильова та міністра юстиції Олександр Лавриновича відправити у відставку за невиконання розпоряджень Кабінету міністрів. Вони є членами Кабінету міністрів і голосували за прийняття рішення про заборону придбання дорогих іномарок і проведення ремонтів в держустановах", - нагадав Москаль.

Після того, як про купівлю держпідприємством дорогого авто стало відомо пресі, Лавринович розпорядився позбутись його. "Але ж він це зробив після того, як ця інформація стала відома громадськості", - зауважив депутат.

На думку опозиціонера, придбані автомобілі повинні бути показово виставлені на аукціон і продані. "Має бути показова порка, інакше всі їхні декларації абсолютно не співпадають з панськими забаганками членів Кабінету міністрів", - переконаний Москаль.

Як повідомлялося, ДП "Інформаційний центр", що знаходиться в структурі Міністерства юстиції, 3 серпня придбало автомобіль "Мерседес-Бенц" за ціною 1,11 млн грн.

Після того, як історія набула розголосу, міністр юстиції Олександр Лавринович "наполегливо порадив" керівнику держпідприємства "Інформаційний центр" відмовитися від придбаного автомобіля.

Раніше управління ДАІ у Київській області купило автомобіль Cadillac Escalade за ціною близько 1 млн грн.

Читайте також:

Могильов розповів, звідки у нього Cadillac Escalade

Патріарх Кирило їздив у Києві на крутому авто за мільйон (відео)

Cadillac Escalade главі МВС подарував невідомий благодійник

Влада знову стала закуповувати супердорогі автомобілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: