Опозиція вийде на мітинги, якщо Янукович і Мєдвєдєв підпишуть "зайві" угоди

Глава опозиційного уряду зазначив, що, крім запланованих п’яти міждержавних угод, 17 травня Мєдвєдєв та Янукович можуть підписати також інші.

Опозиція проводитиме акції протесту, якщо 17 травня під час візиту до Києва президента РФ Дмитра Мєдвєдєва між Україною та Росією будуть підписані інші угоди, крім тих п’яти, які назвав у Верховній раді перший віце-прем’єр-міністр Андрій Клюєв.

"Якщо крім цих п’яти угод будуть подані хоча б одна з тих угод, які були надруковані як проекти, я маю на увазі з атомної енергетики, авіабудування або "Нафтогазу", відповідно, акції протесту, без сумніву, будуть", - заявив журналістам голова опозиційного уряду Сергій Соболєв.

Він наголосив, що ті проекти угод, зміст яких був оприлюднений сьогодні у парламенті Клюєвим, не передбачають їх ратифікації у парламенті і відповідають українському законодавству.

Водночас Соболєв зазначив, що, крім запланованих п’яти угод, 17 травня можуть бути підписані також інші. "Ми вважаємо, що ці п’ять угод це не є тим переліком угод, який дійсно готується далі на підписання. Ми хотіли б отримати угоди реальні, по яким отримали доручення відповідні міністерства і які опрацьовуються. Виходячи з того, на якому рівні вони будуть розвиватися, і будуть прийняті нами рішення", - зазначив Соболєв.

Нагадаэмо, лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявляла, що в Києві готується підписання українсько-російських угод про створення спільних підприємств у галузі атомної та гідроенергетики, транспортній сфері, у галузі авіабудування та газовій і нафтовій сфері. За її словами, український уряд має намір "здати" Росії всі об’єкти паливно-енергетичного комплексу.

Водночас, перший віце-прем’єр-міністр Андрій Клюєв повідомив, що президенти України та Росії Віктор Янукович та Дмитро Мєдвєдєв у Києві 17 травня підпишуть п'ять міждержавних угод, серед яких немає документів про співпрацю в енергетичній сфері. За словами віце-прем’єра, наразі ці угоди проходять доопрацювання.

Читайте також:

Янукович та Мєдвєдєв домовились підписати 5 угод

Тимошенко заявила, що розправу над нею приурочили до приїзду Мєдвєдєва

У ПР заперечили, що Янукович дав наказ посадити Тимошенко

Генпрокуратура пояснила, у чому звинувачують Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: