Опозиція вийде на вулиці Києва протестувати проти "Харківських угод"

14 партій на річницю підписання "пакту Януковича-Мєдвєдєва" вийдуть в центр Києва. В акції візьмуть участь усі основні опозиційні сили, зокрема, "Батьківщина", "Фронт змін" та "Свобода".

27 квітня у Києві біля пам’ятника Тарасу Шевченку в Києві 14 опозиційних партій проведуть мітинг з вимогою скасувати "харківський пакт Януковича-Мєдвєдєва", повідомляє прес-служба партії "За Україну!".

Ця акція приурочена до річниці ратифікації Верховною радою "Харківських угод", підписаних президентами України й Росії у квітні минулого року.

До оргкомітету з проведення акцій увійшли партії: "Батьківщина", "Громадянська позиція", Європейська партія України, "За Україну!", Конгрес українських націоналістів, Народний рух України, "Наша Україна", Партія захисників Вітчизни, "Реформи і порядок", "Свобода", Українська народна партія, Українська платформа, УРП "Собор" та "Фронт Змін".

Як відомо, 27 квітня 2010 року парламент ратифікував угоди, укладені президентами України й Росії Віктором Януковичем і Дмитром Мєдвєдєвим у Харкові. Цими угодами, було пролонговано базування російського Чорноморського флоту в Криму до 2042 року в обмін на знижки на російський газ.

Як відомо, на сьогодні ставлення українців до підписання "Харківських угод" погіршилось: 38% опитаних ставляться до цього в цілому позитивно, тоді як 31% дотримується протилежної точки зору. У квітні минулого року в цілому позитивно їх оцінювали 58%, негативно - 26%.

Чиатйте також:

Грищенко звинуватив Тимошенко в появі Харківських угод

На Януковича подали до суду за "Харківські угоди"

Янукович заявив, що без "харківських угод" країну б втратили

В Україні значно побільшало противників "Харківських угод"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: