Опозиція з комуністами не дали Азарову приватизувати ласі підприємства

З молотка збирались пустити підприємства авіаційної, космічної, соляної промисловості.

Верховна рада відмовилася дозволити приватизацію підприємств авіаційної, космічної, соляної промисловості, підприємств, що входять до статутного фонду Державної акціонерної компанії "Хліб України" (у яких не зберігається зерно держрезерву).

За прийняття в першому читанні відповідного законопроекту № 8723 проголосували 212 депутатів при мінімально необхідних 226.

Зокрема, проект підтримали депутати з фракцій Партії регіонів і Народної партії.

Під час обговорення проекту закону депутати з опозиції, а також представники фракції Комуністичної партії підкреслювали неприпустимість його прийняття і називали його антидержавним.

Зокрема, вони обурювалися положенням проекту по вирішенню приватизації підприємств авіапрому, залізниці та метрополітену.

Ініціатор законопроекту - Кабінет Міністрів.

Як повідомлялося, крім зазначених підприємств, проектом закону пропонується також дозволити приватизувати підприємства з виробництва основної залізничної техніки, деяких об'єктів портової інфраструктури, майнових комплексів з виробництва вина і лікеро-горілчаних виробів, об'єктів державної системи сертифікації.

Законопроект передбачає виключення з переліку таких, що не підлягають продажу 675 об'єктів, які були реорганізовані, ліквідовані або втратили ознаки загальнодержавного значення.

Нагадаємо, 21 вересня Кабмін затвердив стартову ціну продажу 45,103% акцій енергогенеруючої компанії "Західенерго" на приватизаційному конкурсі на рівні 1,932 млрд гривень, а також 25% акцій енергопостачальної столичної компанії "Київенерго" ​​на рівні 432,305 млн грн.

Читайте також:

Україна за рік продала держмайна на 11 мільярдів

Янукович анонсував масштабну приватизацію держмайна

Кабмін пропонує почати приватизацію ЖКГ

Фонд держмайна продасть 11 енергокомпаній за 6 мільярдів

Кабмін продасть за рік 9 обленерго

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: