Опозиція заблокувала Верховну раду

Таким чином БЮТ добивається створення тимчасової слідчої комісії з розслідування порушень під час місцевих виборів.

Народні депутати із фракції БЮТ вранці 3 листопада перед початком засідання заблокували трибуну сесійної зали Верховної ради.

Двері для входу до президії парламенту заблоковані стільцями. Депутати знаходяться в ложі уряду, біля президії і трибуни.

Серед парламентаріїв, які блокують президію ВР, – Сергій Міщенко, Андрій Шкіль, Андрій Кожем’якін, Сергій Соболєв, Олександр Гудима. Біля трибуни знаходяться Віталій Корж, Євген Кирильчук, Михайло Косів та інші члени БЮТ.

Заступник голови фракції БЮТ Сергій Сас пояснив, що причина блокування - невключення до порядку денного всіх питань, на яких наполягала фракція. "Низка питань, які ми ініціювали, не знайшли свого відображення у проекті порядку денного", - поскажрився нардеп.

Він зазначив, що питання блокування парламентської трибуни залежить від того, як парламентська більшість відреагує на вимоги фракції БЮТ.

"Зокрема, до порядку денного не включене питання про створення тимчасової слідчої комісії щодо результатів місцевих виборів, і вирішення цього питання блокується саме більшістю шляхом ненадсилання своїх представників до цієї комісії… Питання, які пов’язані з мораторієм на підвищення цін на продукти першої необхідності, стоять у порядку денному лише як пропозиції для включення до порядку денного", - наголосив Сас.

Наразі у залі засідань парламенту присутні депутати всіх фракцій.

Читайте також:

Рада відмовилась робити день Жовтневої революції державним святом

Рада відмовилась контролювати доходи чиновників

Представник Януковича: вибори в Раду відбудуться навесні 2011 року

ВідеоОпозиція заблокувала Верховну раду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: