Опозиція загубила на Майдані рожевого слона

Надувний рожевий слон мав бути запущений в небо як символ "невиконаних, дутих обіцянок влади українському народу", однак при ліквідації наметового майданчика на Майдані слон зник.

Після розгону мітингу, що відбувся на Майдані Незалежності, представники опозиції недорахувалися надувного рожевого слона. Слон зберігався в одному з наметів.

Мітингувальники планували запустити його в небо, щоб він став символом "невиконаних, дутих обіцянок влади українському народу".

Запуск був запланований на 29 листопада, проте його відклали через погану погоду. Пізніше взагалі відмовилися від цієї ідеї.

Слон пропав при ліквідації наметового містечка (в ніч на 3 грудня). Шкіряк висловив думку, що він опинився в розпорядженні правоохоронних органів. Лідер ГО звернувся до міліції з проханням повернути пропажу.

"Наш рожевий слон не скоював ніяких злочинів, тому я щиро сподіваюся, що він буде повернутий і ще порадує жителів і гостей столиці", - зазначив він.

Раніше цей надувний слон був використаний активістами "Нового Києва" під час акції "Троянський слон або кияни пишуть листа Черновецькому-султанові" (акція була присвячена невиконаним обіцянкам столичного мера Леоніда Черновецького).

Нагадаємо, учасники акції протесту мають намір у день Соборності України, 22 січня 2011 року, зібратися на Майдані Незалежності у Києві.

Читайте також:

Вчені розгадали "таємну" мову слонів

Київський зоопарк готує заміну померлому слону Бою

Київський зоопарк придбає трьох слонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: