Опозиція заявила, що фактичним президентом України є Фірташ

Опозиція вважає, що влада виконує доручення Дмитра Фірташа, який є "фактичним президентом України".

Нинішня влада займається переслідуваннями колишньої, прикриваючи свою нездатність покращити економічне становище країни.

"Фактично вони зараз виконують доручення Фірташа, адже Фірташ зараз – фактичний президент України", - наголосив прем'єр-міністр опозиційного уряду Сергій Соболєв.

Таку думку він висловив в ефірі одного з українських телеканалів, коментуючи виклик до СБУ колишнього віце-прем'єра Олександра Турчинова.

Він також вважає, що не можна порівнювати теперішні арешти екс-керівника митниці, екс-бухгалтера "Нафтогазу" та екс-керівника енергетичної митниці із подіями 2005 року, коли на допити викликали Євгена Кушнарьова та Бориса Колесникова, а Колесников навіть потрапив до в'язниці.

"Нагадаю, Колесникова тоді звільнив суд. Бо тоді була інша судова система, тоді суд міг винести об'єктивне рішення. А тепер уявіть, щоб придавлені владою суди могли відпустити тих, хто захистив країну у найважчий період – у 2009 році, коли газ було перекрито, і коли тим не менш Україна виконувала свої зобов'язання перед населенням і Європою", - додав Соболєв.

Нагадаємо, 20 вересня колишній перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов вдруге дав свідчення Службі безпеки України у кримінальній справі про присвоєння 11 тисяч кубометрів газу компанії RosUkrEnergo (Швейцарія).

Читайте також:

СБУ вдруге допитала Турчинова

Тимошенко: СБУ розшукує Турчинова і тероризує його родичів

Уряд стверджує, що має нові аргументи в боротьбі проти RosUkrEnergo

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: