Опозиція заявляє, що без неї не було б Майдану

Депутати-опозиціонери стверджують, що без них підприємці не змогли б ні змонтувати сцену, ні зібрати людей для масштабного протесту.

Акція протесту на Майдані Незалежності в Києві не відбулася б, якби підприємці не зателефонували опозиційним народним депутатам. Таку думку висловив народний депутат від фракції НУНС Юрій Гримчак.

За словами Гримчака, підприємці самі його знайшли. "З деякими з них я познайомився за день до початку акції. В неділю ввечері мені подзвонили, я приїхав і допоміг. Стало зрозуміло, що без депутатів не дали б ні змонтувати сцену, ні зібрати людей. Крім того, була потреба, щоб хтось залишався в палатці на ніч. Бо усю ніч міліція ходила колами і питала: чи є тут народний депутат? А я до них підходив, питав, чи їм щось від мене потрібно. Вони: ні, ні – і йдуть. Зрозуміло, до чого це все велося", - поділився Гримчак.

Він також нагадав, що ще в неділю подав заявку на проведення зустрічі з виборцями Майдані. "І справді, після обіду з'явилося рішення суду, яким заборонялось проводити масові акції на Майдані – з понеділка по п'ятницю включно. І в понеділок ще до рішення суду ми повторили заявку на 23-тє число. При цьому в заявках ми вписуємо початок зустрічі з виборцями о нуль годин першій хвилині і безстроково – щоб не виникало жодної прогалини", - сказав політик.

ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЮ З МІСЦЯ ПОДІЙ ДИВІТЬСЯ ТУТ

Відзначимо, що на Майдані Незалежності у Києві підприємці продовжують акцію протесту проти Податкового кодексу.

На головній площі столиці знаходяться близько 1,5 тис осіб. Крім того, ще близько 500 людей підходять до місця проведення акції з боку вулиці Городецького.

Як і у середу, і у вівторок, у таборі постійно перебувають 2-5 депутатів Верховної ради. Тим часом на прилеглих вулицях, головним чином на Інститутській стоять численні міліцейські автомобілі та автобуси.

Нагадаємо, напередодні підприємці обіцяли владі 200-тисячний Майдан – з концертами, студентами і скандуваннями.

Все про акції протесту на Майдані читайте тут.

Читайте також:

ПР визнала, що уряд поспішив з Податковим кодексом

Опозиція дізналась, що влада розжене підприємців силою

Майдан просить Кирила благословити Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: