Опозиція зажадала від Могильова вибачень за залякування українців

В БЮТ заявили, що виступ Могильова у парламенті із заявою щодо очікування кровопролиття 22 січня, "створив серйозну проблему в питанні підготовки заходів на належному рівні".

Віце-спікер Верховної ради, бютівець Микола Томенко заявив, що міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов має вибачитися перед суспільством за "провокативні" заяви напередодні Дня соборності.

На думку Томенка, "непрофесійні та провокаційні дії" МВС напередодні святкування Дня соборності і, зокрема, виступ Могильова у парламенті із заявою щодо очікування кровопролиття 22 січня, "створили серйозну проблему в питанні підготовки заходів на належному рівні".

"Натомість, традиційно, відповідальність наших громадян, організованість керівників громадських організацій та політичних партій, які брали участь у заходах, забезпечили злагодженість, організованість, порядок та святкову атмосферу на всіх майданах", - цитує слова Томенка його прес-служба.

Бютівець підкреслив, що єдиною проблемою заходів була спроба міліції перешкодити громадянам з різних регіонів добиратися до Києва для участі у святкуванні Дня соборності.

Він переконаний, що за таких обставин було би "правильно і справедливо" Могильову, "який своєю заявою не лише намагався дискредитувати діяльність демократичних партій, а фактично і дискредитував Україну", офіційно вибачитися перед суспільством.

Віце-спікер порадив МВС сконцентруватися не на виступах і заявах проти опозиції, а на активній роботі з недопущення в Україні терактів, "які, на жаль, останнім часом стаються все частіше".

Нагадаємо, глава МВС Анатолій Могильов стверджував, що під час святкування Дня соборності 22 січня в Україні слід очікувати "кровопролиття", яке готується з метою "всьому світу показати, що діється в Україні".

Пізніше міліція заявила, що інформація про підготовку провокацій на День соборності не знайшла підтвердження.

Зазначимо також, що святкування Дня соборності пройшло мирно, без ексцесів.

Читайте також:

Прихильники Тимошенко мирно відсвяткували День соборності

У Партії регіонів вважають опозицію невдахами

У Києві розгорнули найбільший у світі прапор України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: