Опозиція зажадала відставки уряду Азарова

У БЮТ наполягають, що Кабінет міністрів має нести відповідальність за той Податковий кодекс, який він запропонував.

Микола Томенко
УНІАН
Микола Томенко
Опозиція наполягає на ветуванні Податкового кодексу і відставці уряду Миколи Азарова. Про це сказав на прес-конференції заступник голови Верховної ради Микола Томенко.

Він наголосив, що фракція "БЮТ-Батьківщина" весь час під час розгляду у парламенті проекту Податкового кодексу наголошувала, що документ містить норми, які вже сьогодні президент та уряд називають "злочинними, корупційними та антинародними".

За словами Томенка, з огляду на це він не розуміє "тези про те, що прем’єр-міністр, президент України та інші найвищі посадові особи не знали про текст документу і випадково дізналися від тих, хто протестує, на другий тиждень протесту".

Віце-спікер зауважив, що під час розгляду проекту Податкового кодексу весь час лунала позиція уряду, і тому тепер Кабінет міністрів має нести відповідальність за той Податковий кодекс, який він запропонував.

Томенко наголосив: "Я не розумію вимог про те, що треба покарати чиновників, бо наша умова чітка і зрозуміла – це відповідальність всього уряду".

Він підкреслив, що якщо президент заветує Податковий кодекс, тоді "повинна бути відповідальність всього уряду на чолі з прем’єр-міністром". Він наголосив, що до парламенту проект Податкового кодексу вносили не "клерки уряду", а Кабінет міністрів.

Томенко заявив, що фракція "БЮТ-Батьківщина" під відповідальністю уряду розуміє його відставку. Він наголосив, що "уряд не пройшов випробування податковою реформою і повинен нести за це відповідальність".

Як повідомлялося, 29 листопада на Майдані Незалежності зібрались близько 10-12 тисяч підприємців, які протестують проти прийняття Податкового кодексу.

Мітингувальники закликали приєднатись до акції на Майдані прихильників усіх патріотичних політичних сил. За словами організаторів мітингу, акція, що розпочиналася як протест підприємців проти Податкового кодексу, вийшла за межі вузьких економічних вимог і набула усіх ознак загальнонаціонального політичного протесту.

Читайте також:

На Майдані побилися мітингувальники

Профспілки обіцяють масові страйки через Трудовий кодекс

Підприємці покликали політиків на Майдан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: