Опозиція знайшла докази існування цензури на телебаченні

Депутат БЮТ Олександр Осочка розтлумачив дані моніторингу телебачення, надані Ганною Герман. За словами депутата, новини про опозицію на телебаченні суттєво обмежено.

Депутат Верховної Ради, член фракції "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина" Олександр Сочка заявляє про існування цензури на телебаченні.

Про це сказано в повідомленні прес-служби БЮТ.

З його слів, заступник голови Адміністрації президента Ганна Герман надала журналістам дані моніторингу.

"Виходячи тільки з наданого моніторингу можна зробити висновки, що дозволено показувати на українському телебаченні, на що існують обмеження, а на що накладено табу. Наприклад, російську опозицію - можна. Кримінальні справи проти лідерів опозиції - треба, у контексті, як влада рішуче бореться з нібито злочинами. Зате тема негативної для української влади резолюції ЄНП (Європейської народної партії) загнана в глуху інформаційну резервацію, не кажучи вже про інші критичні повідомлення", - сказав Сочко.

Він також обурений колом осіб, які, відповідно до наданого моніторингу, належать до опозиційних сил.

"У моніторингу від Ганни Герман можна з подивом побачити, що до опозиціонерів, які мали можливість виступити на телебаченні..., зарахували незалежних експертів Андрія Новака та Сергієнка, журналіста Миколу Вересня та Наталію Лігачову, перебіжчика Майбоженка... Але найбільший шок викликало те, що серед опозиційних спікерів у моніторингу Ганни Герман був записаний навіть Леонід Кучма. З таким же успіхом Адміністрації президента випливало сюди записати Чечетова або ж пані Герман ", - сказав депутат.

Він також підкреслив, що в даних моніторингу телебачення справді фігурують опозиціонери, але переважно російські.

"Правда, є й справжні політики-опозиціонери, росіяни - Борис Нємцов і Микола Касьянов", - зазначив Сочка.

З його слів, якщо вилучити названі прізвища, то присутність опозиції на телебаченні, відповідно до цього моніторингу, скорочується вдвічі.

Нагадаємо, 13 вересня Європейська народна партія закликала Віктора Януковича утриматися від застосування цензури в засобах масової інформації та забезпечити права опозиції.

Читайте також:

Журналіст навела докази цензури з боку оточення Азарова

Тимошенко заявила, що їй погрожували за критику Януковича

Редакторів ЗМІ зобов'язали звітувати про зміну політичної орієнтації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: