Опозиції не подобається, що її звинуватили в підготовці збройного повстання

БЮТ вимагає, щоб Хорошковський і Могильов розповіли, хто готує напади на владу.

Опозиція вимагає звіту голови СБУ Валерія Хорошковського та голови МВС Анатолія Могильова щодо інформації, озвученої президентом Віктором Януковичем, про підготовку збройних нападів на владу.

Відповідну заяву з трибуни парламенту у четвер оголосив віце-спікер БЮТівець Микола Томенко.

Він зазначив, що у середу, під час розширеного засідання Кабміну, "громадськість була шокована заявою президента про те, що опоненти влади скуповують зброю для нападів на органи влади".

"Президент фактично звинуватив опозицію, оскільки ми як опозиція є опонентами президента", - сказав Томенко.

У зв'язку з цим, за його словами, опозиція вимагає, щоб у п'ятницю під час години запитань до уряду у Верховній Раді виступили голови СБУ та МВС.

"Ми вимагаємо, щоб голова СБУ і міністр внутрішніх справ доповіли не лише парламенту, але й українському народу, хто, в яких регіонах масово скуповує зброю і готується до збройного повстання. І що превентивно зробили наші правоохоронці, щоб не допустити такі злочинні дії, які кожен цивілізований громадянин мусить засудити", - заявив Томенко.

"У разі необхідності опозиція готова ініціювати створення тимчасової слідчої комісії і активно взятися до роботи, щоб не допустити такого перебігу подій, про які говорив президент", - додав він.

Нагадаємо, учора, 2 листопада, під час розширеного засідання Кабінету міністрів Віктор Янукович заявив, що в Україні закуповується зброя для скоєння нападів на органи влади.

За словами президента, правоохоронні органи передали йому інформацію про те, що зараз триває закупівля зброї і підготовка до нападів на органи влади.

Того ж дня в Управлінні зв’язків з громадськістю МВС повідомили, що на даний час не володіють інформацією про те, що окремі особи займаються придбанням зброї з метою захоплення органів державної влади.

"На всіх останніх нарадах, оперативках МВС такої інформації не лунало", - зазначили в УЗГ, зауваживши, що відповідно до чинного законодавства все, що стосується безпечного функціонування органів державної влади, то цим займається СБУ.

У свою чергу, в СБУ з цього приводу зауважили, що наразі не володіють озвученою президентом інформацією.

Згодом в Управлінні зв’язків з громадськістю МВС повідомили, що люди, у яких знаходили останнім часом незаконні "стволи", серед мотивів зберігання зброї називають й наміри нападу на державні установи.

Читайте також:

Міліція визнала, що дехто збирає зброю для нападу на держустанови

Існує загроза життю Януковича - ЗМІ

Силовики не знають, де Янукович почув про підготовку збройних нападів

Янукович заявив, що в Україні скуповується зброя для нападів на владу

ВідеоОпозиції не подобається, що її звинуватили в підготовці збройного повстання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: