Опозиції заборонили мітингувати під час звернення Януковича до народу

Суд мотивував свою відмову на проведення акції "інтересами національної безпеки" під час сьогоднішнього зверення президента до українців.

Окружний адміністративний суд Києва заборонив акції опозиції 3 червня біля палацу "Україна", де президент Віктор Янукович виступить зі зверненням до народу.

Про це повідомляє прес-служба ВО "Свобода".

"Суд мотивував своє рішення "інтересами національної безпеки" та послався на те, "що організатори акції звернулися із заявкою про проведення напередодні, 2 червня, що унеможливило належну організацію проведення цих акцій", - йдеться у повідомленні прес-служби ВО "Свобода".

Як відомо, у четвер о 16:00 Янукович виголосить послання до українського народу.

У прес-службі глави держави утримуються від коментарів з приводу теми промови, проте або навмисно, або за збігом обставин, президентський виступ відбудеться напередодні 100 днів його перебування у влади.

В оточенні президента підкреслюють, що це буде звернення не до парламенту, а до народу. У зв'язку з цим збори із цього приводу відбудуться не в стінах Верховної ради, а в палаці "Україна".

В той же час, про тему звернення президента можна тільки здогадуватися, оскільки інформація на сайті глави держави не містить подробиць, а в його прес-службі також не можуть сказати, про що повідає народу Янукович

Випадково або навмисно, звернення до народу Януковича відбудеться якраз напередодні 100 днів президентства. В той же час, саме цього дня, 4 червня, глава держави дасть прес-конференцію, присвячену цій події.

Є і ще один збіг, що впадає у вічі, - 1 червня президент подав до парламенту законопроект про основи внутрішньої і зовнішньої політики, в якому, зокрема, запропонував на законодавчому рівні закріпити позаблоковий статус України, тобто, по суті, відмовитися від амбіцій свого попередника Віктора Ющенка по вступу до НАТО.

Серед інших нововведень законопроекту - всебічний розвиток російської мови і інших мов нацменшостей разом з державною українською.

Не виключено, що у своєму посланні Янукович торкнеться і цих проблем.

Між тим, спікер Володимир Литвин запропонував депутатам працювати в четвер до 15:00 без перерви з тим, щоб в 16:00 усі були готові слухати президента (за регламентом в четвер передбачено вечірнє засідання Ради з 16:00 до 18:00).

В той же час, як з'ясувалося, далеко не усі парламентарі збираються бути присутніми на зборах з нагоди звернення до народу.

Так, про свій намір проігнорувати цей захід заявила фракція Блоку Юлії Тимошенко, а це - майже третина депутатського корпусу.

Крім того, не прийдуть слухати президента колишні прибічники екс-президента Ющенка з фракції Наша Україна – Народна Самооборона.

Читайте також:

Опозиція не піде на виступ Януковича, бо до нього не докинути яйцем

Янукович запросив на свій виступ Верховну раду у повному складі

Янукович запропонував Раді гарантувати російській мові розвиток і захист

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: