Опозиційні сили створили комітет проти виборчих фальсифікацій

8 опозиційних сил створили комітет "Стоп фальсифікації!", до якого ввійшли партії "Батьківщина", "Громадянська позиція", "За Україну!", Партія захисників Вітчизни, "Реформи і порядок", "Свобода", Українська народна партія та "Українська платформа".

Вісім опозиційних партій заявили про створення Комітету захисту голосів виборців під час місцевих виборів "Стоп фальсифікації!", повідомив у понеділок сайт однієї з них, партії "За Україну!".

Як мовиться в повідомленні, свої зусилля об'єднують партії "Батьківщина", "Громадянська позиція", "За Україну!", Партія захисників Вітчизни, "Реформи і порядок", "Свобода", Українська народна партія та "Українська платформа".

А їхні партійні організації створюють спільні комітети "Стоп фальсифікації!" на рівні областей, міст та районів, мовиться далі в повідомленні.

Комітет, створений для протидії, як стверджують його організатори, намірам влади вчинити «тотальну фальсифікацію волевиявлення громадян» на майбутніх місцевих виборах, заявив, що відкритий для приєднання політичних партій, громадських організацій та активістів на всіх рівнях.

"Виборчі махінації мають бути зупинені. Влада, обрана злочинним шляхом, не може бути легітимною. Владу мають обирати не ті, хто рахує голоси, а ті, хто голосує – український народ", – заявили представники партій-учасниць.

Нагадаємо, раніше Юлія Тимошенко заявила, що не визнає результати виборів через масові фальсифікації.

Вона зазначила, що про підготовку фальсифікацій опозиційні сили проінформують міжнародні контролюючі організації, щоб результати місцевих виборів в України були визнані недійсними.

Читайте також:

Тимошенко не визнає результати виборів

"Регіони" нацькували СБУ і прокуратуру на партійців Тимошенко

БЮТ заявив про друк фальшивих бюлетенів у Харкові

Міліція охоронятиме бюлетені й дільниці

"Свобода" пригрозила ПР громадянською війною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: