Опозиційний уряд вирішуватиме долю країни

Тіньовий уряд збереться у другій половині дня.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович проведе 4 лютого засідання опозиційного уряду. Очікується, що буде обговорюватися нинішня соціально-економічна ситуація в країні.

Опозиційний уряд збереться після пленарного засідання Верховної Ради. 4 лютого парламент почне свою роботу о 14.00.Традиційно опозиційний уряд проводить засідання в будівлі парламенту, в приміщеннях парламентських комітетів.

Вчора, 3 лютого, Верховна Рада почала свою роботу з блокування трибуни Партією регіонів, яка вимагала присутності в залі президента і його звіту про економічну ситуацію в країні. В іншому випадку, вони погрожували організувати всеукраїнську акцію непокори владі.

Лише близько 17 години трибуну було розблоковано. Спікер Володимир Литвин повідомив, що на погоджувальній раді депутати домовилися заслухати у четвер, 5 лютого, звіт уряду. На нього також планується запросити президента і глав областей. Також була прийнята домовленість, що, якщо президент не прийде на засідання, Партія регіонів не блокуватиме трибуну.

Читайте також:
Верховна рада відкрилася із заблокованою трибуною
БЮТ битиметься з "регіоналами" за уряд Тимошенко
"Регіонали" піднімуть всю країну проти Ющенка і Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: