Опозиціонери зустрінуться з Президентом

Фракції Наша Україна і БЮТ мають намір зустрітися сьогодні з Президентом та провести провести з'їзди.

Фракції Наша Україна і БЮТ мають намір зустрітися сьогодні, у суботу, з Президентом Віктром Ющенко, а також провести провести з'їзди. Про це повідомив народний депутат Йосип Вынский, за його словами, зустріч з Президентом відбудеться о 10:00, а після цього, в 14:00 у Києві відбудуться з'їзди БЮТ і Нашої України. 

Вінський зазначив, що вчорашнє голосування і прийняття низки важливих питань не означає, що політичний кризис вже повністю врегульований. "Я б не був таким оптимістом", - сказав народний депутат, відповідаючи на питання, чи врегульована вже політична криза. Він також висловив надію, що вже найближчим часом вдасться вирішити питання про дострокове припинення повноважень народних депутатів від БЮТ і Нашої України у зв'язку з подачею заяв про вихід з фракцій. 

Нагадаємо, що Верховна Рада увечері в п'ятницю 1 червня призначила новий склад Центральної виборчої комісії. Керівництво ЦВК повинні вибрати на закритому засіданні в суботу. 

Також на вечірньому засіданні 1 червня депутати Верховної Ради від фракцій блоків Юлії Тимошенко і Наша Україна передали головуючому на засіданні першому заступникові голови Ради Адаму Мартинюку письмові повідомлення про написання депутатами цих фракцій заяв про вихід з них, заявили депутати Ради Йосип Вінський і Вячеслав Кириленко. За словами Кириленка написаних заяв більше, ніж 150. Окрім цього, Верховна Рада виділила гроші на дострокові вибори. 

Увечері 1 червня Президент Віктор Ющенко схвалив, прийнятий Верховною Радою, порядок проведення позачергових виборів парламенту, зі встановленим для них 50% явки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: