Опозиціонерів змушували відпочивати?

Партія НСНУ заявила, що апарат Верховної ради примушував депутатів подавати заявки на літній відпочинок за державний кошт.

Партія "Народний Союз Наша Україна" заявляє, що апарат Верховної ради примушував депутатів подавати заявки на літній відпочинок за державний кошт, щоб виконати план з оздоровлення депутатів на рік.

Про це повідомляє прес-служба НСНУ.

"Деяких депутатів-"нашоукраїнців" справді примушували писати заявки на одержання путівок до санаторно-курортних закладів України, щоб виконати план ВР з оздоровлення депутатів на рік", - заявив заступник голови партії Зіновій Шкутяк.

Він зазначив, що депутати від коаліції не писали таких заявок. 

"Регіонали" не писали таких заявок, тому що для них, бачте, не престижно відпочивати в Україні, вони воліють засмагати де-небудь на Мальдівах або Канарських островах", - вважає він.

При цьому Шкутяк повідомив, що подав відповідну заяву ще навесні, до дострокового припинення повноважень парламенту.

"Вони (апарат) вимагали такі заявки, тому що їм треба було виконувати план на рік", - сказав він.

Колишній депутат зазначив, що не має наміру брати путівку за державний кошт і напише лист про відмову.

"Закликаю своїх колег зробити те саме", - сказав Шкутяк.

При цьому він висловив подив, що перший заступник голови парламенту Адам Мартинюк допускає можливість за рахунок парламенту оздоровити депутатів, що склали повноваження. 

Сьогодні віце-спікер Мартинюк закликав депутатів від фракцій блоків Юлії Тимошенко й "Наша Україна", що склали повноваження, відмовитися від парламентських путівок на відпочинок.

З його слів, заяви на одержання путівок у санаторії Ради подали Євген Гірник, Олег Гуменюк, Михайло Поживанов , Зіновій Шкутяк (всі депутати від НУ), Андрій Кожем'якін, Олег Ляшко, Андрій Шкіль, Володимир Яворівський (усі від БЮТ) й інші.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: