Опозиція в Київраді скасувала тарифи Черновецького

Депутати опозиційних фракцій Київради і частини фракції Партії регіонів скасували підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Депутати опозиційних фракцій Київради, зокрема Блоку Кличка, БЮТ і за підтримки Блоку Литвина, Блоку Катеринчука і частини фракції Партії регіонів скасували підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги (ЖКП) для населення.

За це рішення вчора, 12 лютого, увечері проголосували 62 депутати.

Також депутати скасували низку інших рішень Київради на вимогу мітингувальників. Усі відповідні рішення ухвалювалися 61 або 62 голосами.

Так, скасоване рішення щодо розміщення малих архітектурних форм (МАФів) і системи надання дозволів на їх установлення; рішення Київради щодо умов перевезення пасажирів приватними перевізниками, а також рішення про створення Київського паталогоанатомічного бюро.

Крім того, депутати вирішили, що не обговорювати проект бюджету столиці на поточний рік, оскільки усі вище зазначені скасовані рішення, пов’язані з показниками бюджету, і мають бути відображені у його проекті. Враховуючи це, депутати призначили заслуховування доповіді по бюджету і його обговорення на наступне заплановане засідання Київради 26 лютого. До того часу передбачається, що відповідні комісії Київради і КМДА внесуть у проект бюджету всі необхідні поправки.

Також на 26 лютого перенесено розгляд решти питань порядку денного сьогоднішнього засідання Київради.

Призначений на засіданні головуючий Олексій Резніков наголосив, що усі ухвалені рішення за регламентом мають бути підписані міським головою Леонідом Черновецьким. Головуючий зазначив, що усі документи по цих рішеннях будуть передані Черновецькому, зокрема, і з підписами депутатів, щоб не виникало сумнівів у необхідній кількості голосів на їх підтримку.

Представники ініціативних груп киян, які пікетували вчора мерію, по завершенню голосувань депутатів скандували: “Спасибі!” “Молодці!”

Потім присутні у залі депутати проголосували за закриття засідання Київради. До кінця засідання світла у залі так і не було.

Читайте також:
Довгого тимчасово відсторонили
Міліція розігнала мітинг на Хрещатику
У Херсоні збирають по 5 копійок на квиток Ющенку до Америки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: