Опозиція відкидає звинувачення на адресу Тимошенко і чекає репресій

Олександр Турчинов назвав обвинувачення у бік Тимошенко спробою відволікання уваги громадськості від зради, пов'язаної з угодою про Чорноморський флот РФ.

Керівник Центрального штабу БЮТ Олександр Турчинов називає порожніми звинувачення прем'єр-міністра Миколи Азарова на адресу лідера опозиції Юлії Тимошенко в розкраданні бюджетних коштів, метою яких є відволікання уваги громадськості від зради, пов'язаної з угодою про Чорноморський флот РФ.

"Це все порожні звинувачення, мета яких - відволікти увагу громадськості від зради, пов'язаної з угодою про Чорноморський флот РФ, і тих проблем, з якими уряд Азарова не може впоратися", - сказав Турчинов.

"Всі ці заяви - димова завіса, мета яких, спираючись на безглузді цифри, розв'язати репресії проти своїх політичних опонентів", - зазначив Турчинов, додавши, що 100 млрд, про які говорить Азаров, - це майже 50% всього бюджету України.

Він нагадав, що "соціальні прожекти" Партії регіонів досі не виконані, а замість підвищення пенсій відбувається затримання з їх виплатою.

Зі слів керівника Центрального штабу БЮТ, владою побудована потужна репресивна машина, яка працює на виконання політичних замовлень.

Крім того, Турчинов зазначив, що Генеральна прокуратура - єдиний орган, склад якого фактично не змінився після обрання Віктора Януковича, "і не змінився саме тому, що й раніше працював на замовлення Партії регіонів".

"Додайте сюди МВС, СБУ, податкову і деморалізовану судову владу", - сказав він.

"Якщо б були реальні проблеми з нецільовим використанням коштів або зловживаннями, то, безумовно, були б відкриті справи ще в минулому році, коли уряд безпосередньо працював, і всі економічні та соціальні програми реалізовувалися", - підкреслив Турчинов.

Він заявив, що чинна влада не тільки швидко здає національні інтереси України, але і ще швидше перетворюється на тоталітарний режим. "А у всіх режимів є одна відповідь на дії опозиції - це репресії", - додав Турчинов.

Як повідомлялося, у середу Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу за фактом порушення законодавства про бюджетну систему і зловживання службовим становищем при використанні коштів, отриманих у 2009 році від продажу квот на викиди парникових газів.

Раніше Азаров заявив про необхідність притягнення Тимошенко та інших посадових осіб до кримінальної відповідальності за розкрадання бюджету.

Читайте також:

ГПУ порушила кримінальну справу проти урядовців Тимошенко

Азаров вимагає посадити Тимошенко за розкрадання бюджету

СБУ заарештувала підлеглих Тимошенко за розкрадання Держрезерву

Проти міністрів уряду Тимошенко порушили 30 кримінальних справ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: