Опозиція виконала домовленості

Виконанням обов'язків, взятих на себе опозицією, стало складання повноважень депутатами Верховної ради.


Прем'єр-міністр Віктор Янукович вважає, що опозиція, яка забезпечила складання депутатських повноважень 151 депутата Верховної ради, виконала свою частину політичних домовленостей.

Про це Янукович сказав журналістам. "Якщо 151 депутат уже склав повноваження, це та умова, яку виконала опозиція", - сказав прем'єр.

При цьому він додав, що залишається вирішити ще одне питання щодо списків кандидатів у депутати від опозиційних фракцій.

На питання, чи буде Рада далі продовжувати свою роботу, Янукович сказав, що це рішення має бути прийняте керівництвом парламентських фракцій.

Сьогодні кількість депутатів у Верховній раді зменшилася з 450 до 299.

Протягом останніх днів головуючі на засіданнях парламенту оголосили заяви 151 депутата від блоків Юлії Тимошенко й "Наша Україна" про вихід із фракцій і складання повноважень.

Таким чином, на сьогодні у парламенті немає необхідних для його повноважності двох третин від конституційного складу.

Наприкінці травня президент Віктор Ющенко, прем'єр-міністр Віктор Янукович і голова Верховної ради Олександр Мороз домовилися зробити підставою для позачергових виборів Ради складання повноважень депутатами фракцій блоків Юлії Тимошенко й "Наша Україна".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: