Опозиція заблокувала роботу Київради

Опозиційний Блок Кличка разом з представниками профспілок Житнього та Володимирського ринків заблокували трибуни Київради після відмови розглянути питання приватизації ринків.

Трибуна Киїської міськради заблокована. секретар Київради Олесь Довгий оголосив чергову перерву в засіданні.

Коли депутати повернулися до сесійної зали після перерви, Віталій Кличко разом з іншими депутатами однойменного Блоку підійшов до трибуни і зажадав від Довгого поставити на голосування проект рішення про скасування приватизації Житнього та Володимирського ринків.

На це секретар міськради, побіжно ознайомившись з проектом рішення, заявив, що зробить це зараз же. "Я ставлю на голосування, що хочете ставлю, якщо тільки ви розблокуєте трибуну", - сказав він.

Внесення проекту рішення до порядку денного було поставлено на голосування, однак за це проголосували 43 депутати з 112 присутніх у залі.

Після голосування Довгий попросив Кличка та інших депутатів однойменного Блоку повернутися на свої місця і продовжити роботу, проте вони залишилися біля трибуни, продовжуючи блокувати її. Пізніше до них приєдналися представники профспілок ринків.

Прокуратура Києва опротестувала рішення Київради про включення нежитлових споруд Володимирського та Житнього ринку в перелік підприємств, які підлягають приватизації та продажу.

Як з'ясувалося, під час прийняття такого рішення Київрада порушила вимоги законів про приватизацію державного майна та про місцеве самоврядування.

Нагадаємо, дату першого цього року пленарного засідання Київради переносили чотири рази - спочатку депутати планували зібратися 4 лютого, потім вирішили продовжити канікули до 18 лютого. Однак згодом було прийнято рішення про перенесення засідання на 25 лютого. Пізніше, після того, як стало відомо, що цього дня відбудеться інавгурація Януковича, початок засідання було перенесено з 10:00 на 12:00.

Читайте також:

Київрада відкрилася зі зламаною системою голосування

Під Київрадою пікетувальники вимагають відмінити приватизацію двох ринків

Київрада перенесла засідання, щоб не заважати Януковичу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: