Опозиція збере Раду на позачергове засідання, присвячене ЧФ РФ

БЮТ пропонує на позачерговому засіданні ВР визнати угоду між Януковичем і Мєдвєдєвим неприйнятною.

Опозиція надала спікерові Верховної ради Володимиру Литвину 153 підписи народних депутатів з вимогою проведення позачергового засідання парламенту. Про це повідомив перший заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожем’якін.

За його словами, фракція БЮТ надіслала лист голові Верховної ради з вимогою провести позачергове пленарне засідання парламенту в суботу, 24 квітня.

Кожем’якін зазначив, що на позачерговому засіданні планується розглянути два питання: проект постанови Верховної ради "Про неприйнятність угоди між Україною і Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України" і проект постанови "Про створення тимчасової слідчої комісії Верховної ради України з питань розслідування можливого складу злочину в діях президента України Януковича В.Ф. і посадовців Кабінету міністрів України при укладанні і підписанні угоди між Україною і Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту РФ на території України".

Нагадаємо, обидва вищезгадані документи були зареєстровані у Верховній раді 22 квітня. Їх авторами є народні депутати від НУ-НС і БЮТ Борис Тарасюк і Олег Білорус.

У свою чергу Литвин раніше заявив про відсутність підстав для скликання позачергового засідання парламенту. При цьому він висловив упевненість, що деякі політичні сили мають намір влаштувати мітинг у Верховній раді замість того, щоб спокійно обговорити питання щодо підписання угоди про продовження терміну перебування Чорноморського флоту Росії на території України.

Нагадаємо, що 21 квітня президенти Віктор Янукович і Дмитро Мєдвєдєв підписали угоду, згідно з якою до 2042 року продовжується термін базування в Криму ЧФ РФ. При цьому підвищується ставка орендної плати за перебування флоту в Севастополі на величину дисконту до вартості російського природного газу. Тепер договір повинен бути ратифікований парламентами двох країн.

Читайте також:

Литвин проти скликання позачергового засідання Ради 24 квітня

Опозиція не дозволить Раді ратифікувати нову угоду про базування ЧФ РФ

Опозиція пропонує визнати неприйнятним пакт Януковича-Мєдвєдєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: