Оприлюднені прізвища зниклих безвісти українських моряків

Швеція надала імена членів екіпажа судна Langeland, пошуки яких були припинені напередодні.

Міністерство транспорту та зв’язку України створило групу експертів, яка найближчим часом має відбути на місце катастрофи судна Langeland для участі у розслідуванні.

Вранці 31 липня шведські рятувальні служби отримали сигнал лиха з аварійно-рятувального буя суховантажного судна Langeland (прапор Норвегії). Для пошуку судна було організовано повітряну розвідку силами гелікоптерів та літаків.

За інформацією рятувальних служб, судно затонуло біля берегів Швеції (острова Костер). До складу екіпажу входить шестеро осіб, серед яких чотири (в тому числі капітан судна) – громадяни Російської Федерації та двоє – громадяни України.

Судно, яке перевозило із Швеції в Норвегію будівельне каміння, потрапило у жорсткий шторм силою до 9 балів.

Морський рятувально-координаційний центр м. Ґетеборг (Швеція) надав інформацію щодо українських громадян: це Лактюхін Геннадій Михайлович, 1964 р.н. та Іврашов Сергій Григорович, 1962 р.н. Моряки були працевлаштовані на судно за посередництвом ТОВ "Морська агенція "Наутілус" (м. Миколаїв).

Як повідомлялося, пошукову операцію 1 серпня о 16.00 офіційно припинено. Екіпаж суховантажного судна "Langeland" вважається зниклим безвісти.

Читайте також:

На місці катастрофи "Лангеланда" не знайшли живих

На кораблі, який потонув біля берегів Швеції, були двоє українців

Українські моряки зникли безвісти біля берегів Швеції

З піратами, що захопили "Аріану", майже місяць не ведуть переговорів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: