В Україні почалося обговорення нового проекту Податкового кодексу

Проект Податкового кодексу України опубліковано у ЗМІ. Він містить 19 розділів. Кожен бажаючий може внести свої пропозиції щодо цього документу.

3 серпня стартує всеукраїнське обговорення проекту Податкового кодексу. Обговорення триватиме до 20 серпня 2010 року. Пропозиції та зауваження стосовно окремих положень проекту можна надсилати на електронну адресу gromada@sta.gov.ua.

Відкоригований проект Податкового кодексу опубліковано в "Урядовому кур'єрі". Текст документа розміщено у виданні від 3 серпня. У документі 19 розділів.

Раніше прем'єр-міністр Микола Азаров заявив під час зустрічі з представниками дипломатичних кіл, що відкоригований проект Податкового кодексу буде опубліковано в "Урядовому кур'єрі" для обговорення представниками бізнесу з метою подальшого його доопрацювання.

"Цей варіант буде опубліковано в "Урядовому кур'єрі", і приблизно місяць ми чекатимемо від бізнесу пропозицій до цього варіанту. Потім ще раз зберемося і подивимося – спробуємо знайти баланс між необхідністю створити умови для інвестицій і необхідністю збирати податки", – сказав Азаров.

При цьому він відзначив необґрунтованість критики поданого урядом проекту Податкового кодексу після ухвалення його у першому читанні Верховною радою.

17 червня 2010 року Верховна рада прийняла в першому читанні проект Податкового кодексу, внесений на розгляд парламенту Кабміном. 23 червня президент Віктор Янукович заявив, що проект Податкового кодексу у нинішній редакції не матиме підтримки у Верховній Раді і потребує серйозного доопрацювання.

З критикою проекту Податкового кодексу виступають також представники як опозиції, так і коаліції. ВР ухвалила рішення винести цей проект на всенародне обговорення.

Читайте також:

В уряді сказали, коли чекати оприлюднення проекту Податкового кодексу

Парламент направив в Кабмін свої пропозиції по Податковому кодексу

Депутати винесли Податковий кодекс на всенародне обговорення

Янукович переніс ухвалення Податкового кодексу на осінь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: