Оприлюднено список депутатів, які сформували коаліцію

Офіційні ЗМІ оприлюднили прізвища 235 народних депутатів, які увійшли до складу коаліції. До списку увійшли по 6 депутатів від БЮТ та НУ-НС.

16 березня офіційне видання Верховної ради "Голос України" опубліковано персональний склад парламентської коаліції. У списку - по 6 депутатів від БЮТ та НУ-НС.

У відповідний список увійшли всі 172 депутати від Партії регіонів, 27 від Комуністичної партії України та 20 від Блоку Литвина (усього 219).

На індивідуальній основі в коаліцію ввійшли депутати від БЮТ Віталій Барвіненко, Геннадій Задирко, Володимир Каплієнко, Юрій Полунєєв, Ігор Савченко й Олег Черпіцький.

Також до парламентської більшості увійшли шестеро депутатів від НУ-НС: Юрій Бут, Станіслав Довгий, Олександр Омельченко, Ігор Палиця, Іван Плющ, Володимир Поляченко.

Крім того у більшість увійшли 4 позафракційних депутати: Інна Богословська, Василь Кисельов, Ігор Рибаков і Тарас Чорновіл.

Як відомо, 11 березня голова парламенту Володимир Литвин на засіданні Верховної ради оголосив про створення коаліції "Стабільність і реформи" у складі фракцій Партії регіонів, Компартії, Блоку Литвина, окремих депутатів від БЮТ і НУ-НС а також 4 позафракційних депутатів.

Всі 235 депутатів, що входять у коаліцію, підтвердили коаліційну угоду своїми підписами.

Читайте також:

Першим віце-спікером стане Мартинюк

Богословська та вихідці з БЮТ і НУ-НС створили нову групу в Раді

Нові правила формування коаліції оскаржили в Конституційному суді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: