Оприлюднено список суддів КС, які узаконили коаліцію

Стали відомі прізвища 13 суддів Конституційного суду, які прийняли рішення про легітимізацію коаліції. БЮТ назвав їх людьми, що розтоптали Основний Закон.

Стали відомі імена суддів Конституційного суду, які ухвалили рішення стосовно легітимності коаліції.

Список суддів оприлюднив сайт БЮТ з посиланням на "Українську правду".

Це: Андрій Стрижак, Юрій Баулін, Сергій Вдовіченко, Анатолій Головін, Іван Домбровський, Володимир Кампо, Михайло Колос, Дмитро Лилак, Марія Маркуш, Юрій Нікітін, В’ячеслав Овчаренко, Петро Стецюк та Павло Ткачук.

У БЮТ вважають, що “це люди, які виконали політичне замовлення нової влади, розтоптали Основний Закон держави, спаплюжили основи демократії в країні".

"Україна повинна знати прізвища тих, хто своїм рішенням знищив вибір людей, благословив корупцію у парламенті і відкрив дорогу до диктатури”, - сказано в заяві БЮТ.

Як відомо, 9 березня Верховна рада внесла зміни до регламенту, які дозволяють формувати коаліцію за участю окремих депутатів, а не тільки фракцій.

11 березня в парламенті було оголошено про створення коаліції депутатських фракцій "Стабільність і реформи". До її складу увійшли фракції Партії регіонів, КПУ, Блоку Литвина, а також окремі народні депутати.

У четвер, 8 квітня, Конституційний суд визнав, що коаліція є легітимною.

Лідер об`єднаної демократичної опозиції Юлія Тимошенко заявила, що Конституційний суд своїм рішенням щодо коаліції легітимізував корупцію в Верховній раді.

Також БЮТ вирішив створити спеціальну слідчу комісію, результатом діяльності якої має стати відставка суддів КС, які підтримали рішення про визнання коаліції легітимною.

Читайте також:

Глава КС пояснив, що коаліцію визнали легітимною заради суспільного блага

Опозиція буде вимагати відставки суддів КС за рішення по коаліції

Тимошенко: Конституційний суд благословив корупцію у Раді

Янукович: я завжди говорив, що прийму будь-яке рішення КС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: