Оприлюднено Топ-100 впливових жінок

Журнал "Фокус" представив рейтинг "100 найвпливовіших жінок України в 2007 році".

Юлія Тимошенко, Раїса Богатирьова, Катерина Ющенко увійшли до трійки найвпливовіших жінок України згідно з рейтингом "100 найвпливовіших жінок України в 2007 році", проведеного журналом "Фокус".

Про це на прес-конференції повідомив головний редактор журналу Михайло Гладкий.

Юлія Тимошенко
УНІАН
Юлія Тимошенко вчергове очолила рейтинг найвпливовіших жінок України
На 4-му місці - Юлія Мостова, 5-му - Ганна Герман. Шосте місце в рейтингу 2007 року займає Валентина семенюк, 7-е - Віра Ульянченко. 8-е місце посіла Інна Богословська, 9-е - Марина Ставнійчук і замикає десятку найвпливовіших жінок народна артистка України Софія Ротару.

100 найвпливовіших жінок України обирали експерти - 31 чоловік із сфери політики, бізнесу, науки, журналістики і шоу-бізнесу. За словами Гладкого, журнал запропонував експертам список із 130 номінанток, і експерти розставили місця. Після чого редакція "Фокусу" підготувала консолідований рейтинг.

Серед експертів були лідер "Народної партії" Володимир Литвин, автор і ведучий програми "Свобода Савіка Шустера" Савік Шустер, член БЮТ Андрій Шкіль, член блоку "Наша Україна – Народна самооборона" Олександр Третьяков, директор Центру соціальних досліджень "Софія" Андрій Ермолаєв, генеральний директор каналу ICTV Олександр Богуцький.

Гладкий зазначив, що цього року сотня впливових жінок України була "як передбаченою, так і несподіваною".

За його словами, не зважаючи на те, що найвпливовішими українками як і раніше залишилися політики і чиновники, рейтинг цього року поповнився іменами із шоу-бізнесу і світу моди. На думку Гладкого, це пов`язано з тим, що люди втомилися від політики і почали більше уваги приділяти моді і шоу-бізнесу.

Крім того, в рейтингу цього року не виявилося багатьох торішніх лауреаток із сфери бізнесу. Гладкий пов`язує це з тим, що український бізнес виробив імунітет політичним змінам і розвивається стабільно, але без публічного розголосу своїх успіхів.

Гладкий також повідомив, що порівняно з торішнім рейтингом, значно зросли позиції Катерини Ющенко, Людмили Янукович, дружини Рената Ахметова Лілії Смирнової, а також дружини Віктора Пінчука Олени Франчук.

У той же час знизився рейтинг дружини Леоніда Черновецького Аліни Айвазової.

Михайло Гладкий зазначив, що середній вік учасниць рейтингу - 46 років, найстаршій з яких Ліні Костенко 77 років.

Вперше в Україні журнал "Фокус" представив рейтинг 100 найвпливовіших жінок у жовтні 2006 року. Цього року в списку з`явилося багато нових прізвищ, хоча десятка лідерів майже не змінилася.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: