Оприлюднено засекречене відео з "караванським стрільцем" Мазурком

Оприлюднено засекречене відео з "караванським стрільцем" Мазурком

Мазурок перед смертю був в інтернет-клубі.

Ярослав Мазурок ховався від міліції в інтернет-клубі.

Поки "караванського стрільця" Ярослава Мазурка шукала вся країна, він усю ніч просидів в одному з інтернет-клубів Києва. Про це ТСН повідомили слідчі зі столичного УБОЗу, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Через три роки після гучного розстрілу трьох охоронців у гіпермаркеті правоохоронці поділилися досі засекреченим відео з єдиним обвинуваченим у цьому жорстокому вбивстві - Ярославом Мазурком.

На відео видно, як він усю ніч проводить в інтернет-клубі: місце обирає в кутку, де попиває пиво, слухає щось у навушниках, кілька разів виходить на вулицю, щоправда, щоразу натягує шапку. Під ранок його навіть зморює сон.

"Це Мазурок. Як ми його встановили? Цей комп'ютерний клуб розташований на Караваєвих дачах. Під час оглядання трупа ми в нього у кишені знайшли чек про сплату", - розповідає слідчий, який з метою безпеки просить не називати його ім'я.

На відео з камер спостереження важко розгледіти обличчя вбивці. А протягом семи годин на нього ніхто не зважає.

"Опитували співробітників клубу, ніхто уваги не звернув. Можливо, він по скайпу з рідними спілкувався. Міг спілкуватися, міг прощатися, міг дізнаватися про ситуацію", - каже слідчий.

У цій самій шапці, куртці і штанях, які є на відео, Ярослава Мазурка знайшли мертвим у Сирецькому парку Києва. За офіційною версією, він убив себе сам. Бо, як припускають слідчі, уже розумів, що сухим із води не вибратись і таким чином урятував від сорому родину.

Мати Мазурка зберігає всі синові речі й твердить: його підставили. Мовляв, напередодні виборів тодішня влада розіграла серіал про Мазурка. "Щоб люди не думали за вибори, а щоб дивились на Мазурка, так як колись Мар'яну дивилися", - каже вона і приголомшує, що син її - живий!

"Я з оцим їздила до ворожки. І остання його фотографія перед смертю. І ворожка мені сказала, що він живий. І я зациклена на тому, що його побачу", - каже жінка.

Утім, у Києві на могилі Мазурка його дружина Людмила поставила пам'ятник. Три роки тому вона визнала, що поховала свого чоловіка, хоча й додала, що його самогубство інсценувала міліція

Хто ж тоді сидить в інтернет-клубі, одягений так само, як і вбитий Ярослав Мазурок? Телефоном удова лише каже ТСН, що досі боїться за власне життя. Сусіди діляться, що вона живе нині краще, ніж при живому чоловікові.

"Спокійніше живуть. Може, він їх там тероризував. Зараз вони і балкон засклили, і домофон поставили", - розповідає сусідка Мазурків.

Під час розмови із сусідкою з під'їзду виходить 18-річна дочка Мазурка, яка, кажуть, тепер успішна студентка і навіть є в запасі олімпійських чемпіонів України. Та говорити про батька вона теж не хоче.

"Для нас одна правда. А як люди захочуть, нехай так і думають", - зі своєю правдою вона йде, не промовивши більше ні слова.

Нагадаємо, 26 вересня 2012 року у київському ТРЦ "Караван" на Оболоні охоронці гіпермаркету помітили чоловіка, який намагався вкрасти флеш-карту пам'яті. Для з'ясування обставин вони запросили його в підсобне приміщення. У ході бесіди чоловік дістав пістолет і розстріляв чотирьох чоловіків. Троє померли на місці, один вижив. 

7 листопада 2012 року Мазурка знайшли мертвим в лісопосадці неподалік від Сирецького парку - в районі метро "Сирець". Він скоїв самогубство, застрелившись з пістолета.

Матір Ярослава Мазурка чекає, що син повернеться додому

Матір Ярослава Мазурка чекає, що син повернеться додому

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Наступна публікація