Опритомнів і намагався зірвати медичну пов’язку: Сущенко розповів про стан побитого Балуха

Опритомнів і намагався зірвати медичну пов’язку: Сущенко розповів про стан побитого Балуха

Балух наразі у медикаментозній комі.

Звільнений з російського полону український активіст Володимир Балух, який після нападу невідомих перебуває у медзакладі, опритомнів, але через спробу зірвати пов’язку з голови лікарі ввели його в стан медикаментозної коми.

Про це розповів журналіст, ексбранець Кремля Роман Сущенко у коментарі Громадського радіо.

Зі слів Сущенка, Балух досі у тяжкому стані. Ввели його у медикаментозну кому, щоб він знову не намагався зірвати пов’язку. 

Водночас Сущенко каже, на Балуха напали дві-три особи, які умисно це зробили. На це нібито вказує характер травм.

"Характер нанесення травми свідчить про те, що було кілька ударів і характер саме нанесення цих ударів свідчить про те, що були якісь умисні дії і нанесені досить професійно, оскільки синців і побоїв немає", — пояснив Сущенко.

Нагадаємо, колишнього бранця Кремля Володимира Балуха вночі 8 вересня побили. Постраждалого знайшли лише вранці. Його госпіталізували із травмами з ПКіВ "Гідропарк".

Балуху зробили операцію на головному мозку із видалення гематоми. Після операції він перебуває у реанімації київської лікарні у медикаментозному сні. Інформація про зламану руку і ключицю не підтвердилася. 

За словами друзів Балуха, 7 вересня, у річницю звільнення з російського полону, чоловік разом із колишніми бранцями святкував рік на волі. У ресторані в Балуха нібито виникла суперечка з російськомовною компанією саме через мову. Соратники припускають, що ці люди і могли здійснити на нього напад.

Станом на 14 вересня Балух перебував у стабільно важкому стані. 

Відео Побиття Володимира Балуха: що було перед злочином та які є версії подій

Володимир Балух, який вижив у неволі, зараз - у медикаментозному сні. За його життя борються медики. Колишнього бранця Кремля звіряче побили у мирному Києві, просто у річницю звільнення. Що було перед злочином та які є версії подій – у сюжеті ТСН.

Побиття Володимира Балуха: що було перед злочином та які є версії подій

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів