Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Опубліковано рейтинг найпопулярніших залізничних рейсів в Україні за минулий рік

Українці найбільше їздили за маршрутами, які з'єднують схід і захід країни.

У 2019 році найпопулярнішим рейсом "Укрзалізниці" у внутрішньому сполученні, який перевіз найбільше пасажирів, став потяг № 45/46 "Ужгород - Лисичанськ". Квитки на нього торік придбали 1,17 млн пасажирів.

Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Дещо менше громадян їздили потягом № 137/138 зі сполученням "Хмельницький-Лисичанськ". Він перевіз 1,04 мільйона пасажирів і посів другу сходинку. На третьому місці опинився поїзд № 121/122 "Миколаїв-Рівне". Ним скористалося 816 тисяч пасажирів за 2019 рік. 

Четверте місце в рейтингу має потяг № 69/70 "Маріуполь-Львів", який обслужив 808 тисяч пасажирів. П'ятим найпопулярнішим поїздом торік був № 141/142 зі сполученням "Львів-Бахмут". Ним скористалися 777 тисяч пасажирів.

Нагадаємо, до 8 березня "Укрзалізниця" вже призначила 15 додаткових поїздів та додаткові рейси графікових поїздів. Залізничники переконують, що продовжують вивчати попит для подальшого призначення поїздів у популярних напрямках.  

Відео Укрзалізниця пропонує своїм пасажирам кур’єрську доставку багажу – Економічні новини

Як подорожувати українськими потягами без багажу, як уряд бореться з безробіттям – про це одразу після актуальної інформації про курси валюти.  

Укрзалізниця пропонує своїм пасажирам кур’єрську доставку багажу – Економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції