Опубліковано списки рекомендованих до зарахування на бюджет абітурієнтів

Вступникам необхідно поквапитись з оригіналами документів.

По всій Україні опубліковані результати вступної кампанії - стало відомо, хто з абітурієнтів рекомендований до зарахування на бюджетні місця. Ця інформація з'явилась в електронному вигляді в особистому кабінеті абітурієнта сьогодні о 10 ранку, а о 12-й всі виші мають вивісити паперові списки, передає кореспондент ТСН.

Також інформацію можна дізнатись на сайті vstup.info.

Тим, хто потрапив до списків, необхідно до п'ятниці, 5 серпня, принести оригінали документів до вишу, інакше в бюджетному місці буде відмовлено. У МОН зазначають, якщо хтось з рекомендованих переліків не принесе своїх документів, то наступний за рейтингом абітурієнт не буде зарахований на місце, що звільнилося.

Остаточний перелік зарахованих на бюджет опублікують у суботу, 6 серпня.

Списки абітурієнтів _1
Фото Інни Боднар/ТСН

Як повідомлялося, у липні в Україні стартувала вступна кампанія до вищих навчальних закладів. Черг біля приймальних комісій уже не було, однак електронна система реєстрації документів не витримала навантаження і зависла. Нестабільна робота комп'ютерної системи Міносвіти стала справжнім головним болем для всіх, хто прагнув вступити до університетів. У приймальних комісіях абітурієнтам радять подавати електронні заявки на вступ серед ночі, бо тоді міністерський сайт не так висить.

Кореспондент ТСН Інна Боднар

Абітурієнти дізнаються результати вступної кампанії 1 серпня

Перший етап вступної кампанії завершився в Україні. Півмільйона абітурієнтів подали понад два мільйони заяв. Тепер вступникам слід зібрати оригінали своїх документів і чекати понеділка. Саме до середини першого дня наступного тижня в Міністерстві освіти мають розподілити бюджетні місця між вишами, а вже ті - вивісити списки рекомендованих до зарахування. Ті, хто не встигнуть подати оригінали документів вчасно, втратять право на бюджетне місце. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: