ОПЗ продадуть не раніше наступного року

Фонд держмайна пояснив, що не збирається продавати Одеський припортовий менше, ніж за 8 мільярдів, і назвав приблизні терміни наступного конкурсу.

Фонд державного майна відмовився визнавати результати конкурсу з продажу Одеського припортового заводу через низьку ціну, запропоновану за підприємство. Повторний конкурс з приватизації ОПЗ відбудеться не раніше, ніж наступного року.

Про це заявив в.о. голови Фонду державного майна Дмитро Парфененко. За його словами, рішення не визнавати результати аукціону та не віддавати підприємство українській компанії "Нортіма" було ухвалене на основі думки конкурсної комісії.

За словами Парфененка, аргументацією для такого рішення стало те, що в результаті перешкод процесу приватизації, у тому числі судових, був сильно підірваний інтерес до об'єкта, і ціна приватизації виявилася заниженою.

Крім того, зазначив голова ФДМУ, в поведінці учасників конкурсна комісія помітила ознаки погоджених дій. "Позиція Фонду і уряду полягає в тому, щоб не продавати такі перлини за заниженими цінами", – сказав Парфененко.

"На підставі рішення конкурсної комісії ми визнаємо конкурс таким, що не відбувся. ОПЗ залишається у державній власності, чекаємо на кращі часи", –  також відзначив він і додав, що повторний конкурс з продажу ОПЗ може відбутися не раніше наступного року.

"Ми жодного кроку не робили, щоб продати ОПЗ за заниженою вартістю", – підкреслив Парфененко і відзначив, що ціна підприємства має становити щонайменше 8–10 мільярдів гривень.

Нагадаємо, на відкритому аукціоні, що відбувся в Києві у вівторок, 29 вересня 99,567% акцій Одеського припортового заводу було продано українській компанії "Нортіма" за ціною 5 мільярдів гривень. Втім, відразу по завершенню конкурсу його результати було скасовано.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вже звинуватила учасників конкурсу, українські "Нортіму" та "Фрунзе-Флору" і російську компанію "Азот-Сервіс" у змові з метою зірвати конкурс.

Противником продажу ОПЗ виступав президент Віктор Ющенко, який 17 вересня призупинив приватизацію підприємства. Втім, незважаючи на це та на кілька рішень судів конкурс із продажу заводу було проведено.

Читайте також:

Продаж Одеського припортового заводу скасовано

Тимошенко звинуватила претендентів на ОПЗ у змові

У Києві пройшов аукціон із продажу Одеського припортового заводу

ВідеоПарфененко про продаж ОПЗ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: