Ораторська майстерність: вроджена чи набута якість?

Найкоротший шлях до осягнення ораторської майстерності - це комплексна підготовка в тренінговому центрі відповідного профілю.

Наталія Лозійчук, директор тренінг-центру "СПІКЕР" стверджує: "Найбільш популярний міф щодо риторичних умінь - це твердження "оратором потрібно народитися".

Багатовікова історія риторики свідчить про зворотне: видатні оратори ставали такими в результаті багаторічної роботи над собою". Як відомі оратори античності Демосфен та Сократ, так видатні оратори ХХ століття Вінстон Черчілль та Мартін Лютер Кінг - всі вони та багато інших розвивали в собі здатність переконливо говорити публічно.

"Так, є люди, яким від народження "палець до рота не клади" - у таких здатність до ораторських вмінь проявляється з малих років, - погоджується експерт. - Але інші також можуть ефектно та ефективно тримати промову перед аудиторією, якщо:

- знайдуть час для навчання;
- опанують прийоми ораторської, акторської та дебатної майстерності;
- будуть практикуватися.

Ораторська майстерність - це ремесло, осягнути яке може практично кожен бажаючий. Так, ми проводимо Школу ораторської майстерності (є групи для дорослих та для підлітків) вже 10-й рік і бачимо, що вивчаючи правила і тренуючись, тисячі людей значно підвищили результативність своїх виступів. Риторичні вміння допомогли багатьом зробити блискучу кар'єру, побудувати успішний бізнес, підвищити свою особисту ефективність... Адже крім рідних і друзів, доводиться переконувати колег, підлеглих, начальників, партнерів..."

Найкоротший шлях до осягнення ораторської майстерності - це комплексна підготовка в тренінговому центрі відповідного профілю. Тут не тільки підкажуть як позбутися страху публічних виступів, але і навчать тому, як писати тексти промов, будувати аргументацію, вдосконалювати дикцію, запам'ятовувати великий обсяг інформації, відповідати на каверзні запитання "складною" аудиторії та інші.

Важливий аспект для успішного навчання спікера: заняття проходять в групах. Є можливість відточувати свою майстерність і виступати перед іншими учасниками та досвідченими тренерами. Схема заняття "теорія - практика - аналіз результату" дозволяє гарантувати гарну якість навчання.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: