Орден Держави Ади Роговцевої

Президент Віктор Ющенко вручив народній артистці Аді Роговцевій Орден Держави. Артистка святкує 70-річчя.

Віктор Ющенко й Ада Роговцева
УНІАН
У театрі Івана Франка, де відзначають ювілей Ади Роговцевої, сьогодні аншлаг.
Президент України Віктор Ющенко вручив народній артистці Аді Роговцевій Орден Держави.

Як повідомляє прес-служба голови держави, церемонія нагородження відбулася сьогодні у Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка у Києві під час бенефісу Ади Роговцевої. Захід було присвячену її 70-річчю.

Вітаючи артистку, президент сказав: "Слова, які я скажу, неоригінальні, тому що їх можуть повторити мільйони людей – Ада Миколаївна, я Вас люблю".

Він подякував Аді Роговцевій за її творчість, "яка допомагає людям розібратися, що є добре і що є недобре, де гідне, де достойне". Президент назвав спектаклі та фільми за участю акторки "школою вдосконалення і чудовим компліментом українській нації".

Як відомо, в липні глава держави підписав Указ про присвоєння Аді Роговцевій звання Героя України із врученням Ордена Держави. Як було зауважено в документі, народна артистка удостоєна високої нагороди "за самовіддане служіння Україні на ниві театрального та кіномистецтва, утвердження ідеалів духовної краси, людської гідності і добра, багаторічну подвижницьку творчу діяльність".

ВідеоЮвілей Ади Роговцевої

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: