Організатор афери "Еліта-Центр" просить захисту від кілера

Суд направив запит слідству, щоб з'ясувати, чи загрожує зараз щось Волконському.

Організатор будівельної афери "Еліта-центр" Олександр Шахов (Волконський) заявив, що йому загрожує небезпека, ймовірно, з боку кілера.

"Моєму життю загрожує небезпека. Я не хочу бути другим Курочкіним і прошу перенести судові засідання до Лук'янівського СІЗО", - сказав Шахов.

Нагадаємо, у четвер, 11 лютого, почався суд над організатором будівельної афери "Еліта-центр" Олександром Шаховим (Волконським).

Обвинуваченого привезли за кілька годин до засідання, щоб ніхто не встиг його "зустріти", і помістили в залізній клітці, яка займала третину залу.

Волконський мав непоганий вигляд - хоч і сильно схуд, він був цілком охайний.

Адвокат Волконського Аліна Бірюкова розповіла, що документи листування, яке під час слідства велося між правоохоронцями, містять відомості, що Волконському загрожувала небезпека: "Цього ніхто не приховує: документи - в оперативній справі. У 2008 році його хотіли вбити. Хто - я не знаю і знати не хочу". За її словами, суд направив запит слідству, щоб з'ясувати, чи загрожує зараз щось Волконському. Коли прийде відповідь, можливо, охорону підозрюваного значно посилять.

У четвер в суді Волконський провів кілька годин - суд реєстрував цивільні позови потерпілих та вислухав клопотання про перенесення засідання в СІЗО. Потім Волконського вивели через чорний хід і відвезли. Наступне засідання, на якому почнуть заслуховувати свідків, відбудеться наступного вівторка, 16 лютого.

Адвокат потерпілих Юрій Федоренко бачить єдиний вихід для вкладників - продати майно Волконського і купити на ці гроші квартири. "Його земельну ділянку і квартиру спочатку переоформили на його громадянську дружину - Амру, але ми домоглися, що угоди анулювали і на майно наклали арешт", - розповів Федоренко.

За інформацією ЗМІ, у власності Волконського знаходяться:

- 22 га землі в Києво-Святошинському районі, яка коштує 8-10 млн доларів;

- Недобудови на вулиці Отто Шмідта на суму 127 млн доларів;

- Квартира на вул. Павлівській - від 500 тис. доларів;

- Джип Toyota - 60-70 тис. доларів;

- Lexus - від 50 тис. доларів;

- Телефон Vertu - від 6 тис. доларів.

При цьому видання відзначає, що продавши все майно обвинуваченого, можна забезпечити житлом всіх ошуканих вкладників "Еліта-центру".

Читайте також:

У четвер розпочинаються судові слухання у справі афери "Еліта-Центру"

Організатору афери "Еліта-Центр" висунуто звинувачення

Міліція вже не сподівається повернути гроші вкладникам "Еліта-центру"

Справу організатора афери "Еліта-Центру" передано до суду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: