Організатора протестів на Майдані знову викликали на допит

Щоденні допити Олександр Данилюк називає тиском з боку влади. На його думку, правоохоронці прагнуть дестабілізувати роботу штабу протестувальників.

Олександр Данилюк
Фокус
Олександр Данилюк
Один із організаторів акції протесту підприємців на Майдані Незалежності Олександр Данилюк у вівторок прийде до слідчого вдруге.

Щоденні допити Данилюк називає тиском з боку влади. "Основна мета залучення мене у якості свідка у цій справі: по-перше, психологічний тиск, а по-друге, дезорганізація роботи нашого штабу", - сказав він.

"Тому що я відповів (у понеділок) на всі запитання по цій справі і навряд чи зможу додати ще що-небудь", - наголосив Данилюк.

Нагадаємо, з 22 листопада протягом більше 2 тижнів на Майдані Незалежності у Києві підприємці проводили акції протесту проти нового Податкового кодексу.

В ніч на 3 грудня комунальні служби за рішенням суду та під охороною міліції демонтували наметове містечко учасників акції на Майдані.

Президент Віктор Янукович наклав на кодекс вето, а потім повернув документ до Верховної ради зі своїми поправками (зокрема, зберегти "спрощенку") і кодекс у новій редакції було ухвалено 2 грудня. Наступного дня Янукович його підписав.

Вся хроніка "нового Майдану": підприємці проти Податкового кодексу

Читайте також:

У новому році на Майдані хочуть зібрати сотні тисяч людей

Янукович готує кадрові зміни через Податковий кодекс

Оприлюднено нову редакцію Податкового кодексу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: