Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Організатора протестів на Майдані знову викликали на допит

Щоденні допити Олександр Данилюк називає тиском з боку влади. На його думку, правоохоронці прагнуть дестабілізувати роботу штабу протестувальників.

Олександр Данилюк
Фокус
Олександр Данилюк
Один із організаторів акції протесту підприємців на Майдані Незалежності Олександр Данилюк у вівторок прийде до слідчого вдруге.

Щоденні допити Данилюк називає тиском з боку влади. "Основна мета залучення мене у якості свідка у цій справі: по-перше, психологічний тиск, а по-друге, дезорганізація роботи нашого штабу", - сказав він.

"Тому що я відповів (у понеділок) на всі запитання по цій справі і навряд чи зможу додати ще що-небудь", - наголосив Данилюк.

Нагадаємо, з 22 листопада протягом більше 2 тижнів на Майдані Незалежності у Києві підприємці проводили акції протесту проти нового Податкового кодексу.

В ніч на 3 грудня комунальні служби за рішенням суду та під охороною міліції демонтували наметове містечко учасників акції на Майдані.

Президент Віктор Янукович наклав на кодекс вето, а потім повернув документ до Верховної ради зі своїми поправками (зокрема, зберегти "спрощенку") і кодекс у новій редакції було ухвалено 2 грудня. Наступного дня Янукович його підписав.

Вся хроніка "нового Майдану": підприємці проти Податкового кодексу

Читайте також:

У новому році на Майдані хочуть зібрати сотні тисяч людей

Янукович готує кадрові зміни через Податковий кодекс

Оприлюднено нову редакцію Податкового кодексу

Залиште свій коментар

Вибір редакції