Організатори байк-шоу у Севастополі відмовились від українських прапорів

Організатори міжнародного байк-шоу, що відбулося в Севастополі, відмовилися від використання прапорів Україні всупереч закликам чиновників адміністрації міста.

На міжнородному байк-шоу під Севастополем українську символіку не використовували, незважаючи на вимоги чиновників місцевої адміністрації.

Під час кульмінації шоу на майданчику домінувала символіка мотоклубу "Нічні вовки", прапори Росії, андріївські прапори, радянська символіка. Один з глядачів також розгорнув прапор Білорусі.

При цьому жодного прапора України не було помічено, хоча раніше цього вимагали чиновники місцевої адміністрації.

На початку програми з динаміків прозвучали уривки Плану Даллеса - висловлювань про плани США знищити СРСР в ході ідеологічної війни, авторство яких приписується Аллену Даллесу, який очолював ЦРУ в 1950-х і 1960-х роках.

На закінчення шоу промені лазерів відтворили на екрані напис на банері, розтягнутому сербськими футбольними уболівальниками над стадіоном під час матчу, на якому був присутній прем'єр-міністр РФ Володимир Путін:

"Старший брат, поцілуй матінку і скажи їй, що ми гідні, що ми боремося і що ми будемо боротися. Скажи їй, що любимо її".

За даними місцевих ЗМІ, байк-шоу в Севастополі, відвідали близько 50 тисяч людей. На фестиваль з'їхалися байкери з України, Росії, країн Європи та Близького Сходу. Подивитися на різноманітність мототехніки зібралися тисячі мешканців Севастополя.

нагадаємо, 17 липня ближче до 21:00 у Севастополі почалася сильна злива, і у місцеву трансформаторну підстанцію, де відбувалося байк-шоу, влучила блискавка, через що на півгодини відключило електрику.

Читайте також:

Волочкова у Криму розповіла, що зібралася заміж за байкера

Путін проїхався Севастополем на "Харлеї" й заговорив українською

Байк-шоу в Севастополі вразила блискавка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: